ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United - Galatasaray | 19 Eylül | 21.45 | Smart S

Burak 'ın öyle bir gol atması lazım ki youtube 'da ararken Songül Karlı 'nın sütyensiz videosunu izlerken bulalım kendimizi

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United - Galatasaray | 19 Eylül | 21.45 | Smart S

Burdan puan çıkartalımda skor önemli değiş

Ben bu takimda bir potansiyel gordum. Gecen sezonun baslariydi. Sirasiyla Inter, Liverpool ve Real gibi devlerin karsisinda izledim bu yeni kurulmus futbolcu toplulugunu. Galatasaray'in ezelden bu yana damarlarinda barindirdigi isyankar karakteri birebir barindiriyordu bu topluluk. Yansekte yenilsekte cok umutluyuz bu takimdan. Oraya Manchester'i ezmek icin gidecegimizden adim gibi eminim.

Sizce hangi kadroyla çıkarız?

1)
524990_Galatasaray_SK.jpg

2)
524992_Galatasaray_SK.jpg

3)
524994_Galatasaray_SK.jpg

4)
525001_Galatasaray_SK.jpg

Manchester-United_0.JPG

hareketin allahını gösterelim beyler.

^^bize artislikmi yapiyo simdi bunlar

hareketin allahini gosterim valla sakam yoktur

Burak bu macta oynayacak aga.

Bence kadro şu şekilde olmalı:

--------------Muslera---------

Eboue--Semih--Cris--Hakan

------Melo-------Selçuk------

Engin-----------------Amrabat

(Emre)

---------Umut-----Elmander--

Ortasahada kanatlardan birinde ortasahayı destekleyecek bir oyuncu olmalı. Engin, Emre veya Hamit gibi. Aslında en iyi tercih tabi ki formda bir Hamit olurdu ama zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Bir sonraki tercih Engin olmalı ama onun da form durumu muamma.

Bence yine de Engin'le başlayıp denemeli, aksarsa Emre veya Hamit'i oyuna alabiliriz.

Elmander hem EPL tecrübesiyle, hem de rakip defansı müthiş yorması nedeniyle 11'de başlamalı, ilerleyen dakikalarda da yine bugün olduğu gibi yerine Burak girmeli.

Umut bu performansıyla kesinlikle yedek başlamamalı.

Hoca çok zor bir karar verecek Elmander mi Burak mı

her seyden once sakin olmamiz lazim . defansta bireysel hatalara dikkat . hiç affetmezler . geride çok iyi konsantre olursak puan alabiliriz . kaybedersek onemli degil . nede olsa old trafford orasi . yeter ki iyi bir performans gosterelim

bu maçta burak oynar. ne elmanderle yorması yahu. bu maçta pres filan yapılmaz. bekleyip öpecen bunları.

Üst Alt