ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray - SC Braga | 21.45 | Star Tv | 2 Ekim

Herkez Riera yi yazmis Sol beke.. tmm ofansif anlamda iyi ama Defansif anlamda?? Lig degil... Sampionlar Ligi..

ha Balta nin defansi var .. bu baska bi soru :D

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray - SC Braga | 21.45 | Star Tv | 2 Ekim

İç saha maçlarında Riera'nın bek olmasından yanayım.

Orduspor maçın ardından bu maçta gol şov yapmak şart :)

Artık tamamen buna dönmeliyiz. Boşverin Ordu maçını.

Bu maçta Semih Dany ikilisi oynamalı,Dany Balta nın kanatlarını da kapatıyordu arkadaş.

Muslera

Eboue-Semih-Dany-Çağlar

Hamit(Emre)-Melo-Selçuk-Amrabat

Burak-Umut

-------muslera--------

eboue-semih--dany--cağlar(riera)

amrabat--melo --xelcuk--emre ç.

-----umut----elmander-----

Bikerede boyle cıksak bakalım nasıl olacak.

valla bu maçta kim oynar bilmem ama kazanamazsak harbiden neler olacağını düşünmek bile istemiyorum dün orduya kaybettik diye sallayanları görünce..

neyse braga moralli geliyor ordu maçıyla bu maçı hiç kıyaslamayın ordu mağlubiyetinin 1 numaralı sebebi bu maç.Oyuncularımız depar atarken bile bu maçı düşünüyorlardı ki bir kaç pozisyonda topu ayağından çıkarana kadar rakip futbolcular tereyağından kıl çeker gibi topu alıp kontra atağa çıktılar skor daha farklı olabilirdi.

İnşallah sezon başındaki hazırlık maçlarımız ve futbolcularımız kendilerini hatırlarsa bu maçta bizi sevindireceklerini düşünüyorum.

Birde bir hayal kırıklığı umarım dış maçlarda İmparator artık hakan ve cris te ısrar etmez umarım dün kulübe deki futbolcular Fatih Terim'in her arkasını döndüğünde yüzüne bakıyorlardı.yiyecekleri fırçadan haberleri vardı galiba;).

not:lütfen ordu maçı topiğindeki gibi 3 tane sallarız yok 5 tane atarız gibi düşünmeyelim rakibimizde yaralı ilk maçtan onlarda puan almak isteyecektir İnşallah 3 tane atarız ama önemli olan 3 gol değil 3 puan 1--0 olsun bizim olsun mantığı şu an mantıklı.hem her maçı 1-0 kazanırsak kupayı alırız:tiphat:

Çağlar oynasın artık Hakandan daha kötü olamaz nasılsa

bu defans kurgumuzla kesin gol yeriz diye düşünüyorum. kalecimiz de formsuz zaten bu aralar. ama gol atabilirmiyiz işte orası muamma. burak ve elmander bu konuda oldukça dengesiz ve güvenilmeyecek isimler. inşallah günlerinde olurlar. bir de şu melo kardeşimiz kendine bi çeki düzen versin artık yoksa takımdan kesilip yektaya şans vermek daha mantıklı

sabit bir defans hattı gerekiyor artık. Semih - Dany mi olur Semih - Cris mi olur bilemiyorum ama sürekli değişen bir ikili ile hatalar yapılması gayet normal.

Taraftarı ile birlikte takımın daha iyi oynayacağı bir maç olur. tek korkum artık bir kaç futbolcumuzun kendi göstermek adına takım oyununu bırakıp bireysel oynamaya çalışması sıkıntı yaratabilir.

sabit bir defans hattı gerekiyor artık. Semih - Dany mi olur Semih - Cris mi olur bilemiyorum ama sürekli değişen bir ikili ile hatalar yapılması gayet normal.

Taraftarı ile birlikte takımın daha iyi oynayacağı bir maç olur. tek korkum artık bir kaç futbolcumuzun kendi göstermek adına takım oyununu bırakıp bireysel oynamaya çalışması sıkıntı yaratabilir.

Kesinlike Semih - Dany :)

Kaybedersek rüzgar aynen tersine dönecek, en çok ondan korkuyorum... Taraftar yıllar boyu başarısızlık sonrasında sabırsız haliyle.

Star kesin veriyor mu maçı hiç tv de görmedim.

Üst Alt