ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray - SC Braga | 21.45 | Star Tv | 2 Ekim

Resmen final gibi bir mac. Tirsiyorum biraz. Formda da sayilmayiz. Öyle yada böyle kazanmaliyiz bir sekilde.

Taraftar macin icinde olmali ve sabirli olmali. Yenik duruma da düssek destek kesilmemeli.

Takim da ölümüne oynamali.

Bragayı biraz hafife alıyor gibiyiz kardeş beni o korkutuyor clus maçının özetini izledim adamlar ne ataklar yaptı golü bulamadı bu arada avrupanın en iyi uzaktan şut atıp isabet bulan takımlarından biri son saniyeye kadar 1 sn ye bile maçtan kopmamak konsantre olmak şart

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray - SC Braga | 21.45 | Star Tv | 2 Ekim

Takim baski altinda olacak malesef.

Braga kötü takim degil, cok kolay gecmeyecek.

En cok korktugum sey ilk golü yemek.

Insallah golü erken bulur, farkida acariz hemende rahat bir mac izleriz.

Kolay kazanırız maç 3-0 4-0 biter diyenlerin ironi yaptıklarını tahmin ediyorum. Bana göre şartlar kesinlikle eşit.

Umarım 12 sene öncesinin ruhu ile ,2012'nin gerçeklerine uygun oynarak kazanırız.Futbol da her şeyin çözümü var ama KİBİR, VE UMURSAMAZLIK'IN YOK.

Ordu maçı öncesi 1-2 Galatasaray forumunda herkes çok rahat yeneriz yazarken de bu forumda da az da olsa o havayı sezerken de en korktuğum dönemler olmuştur.

BEYLER HER ŞEYDEN ÖNCE -TEVAZU

SONRA DA ÖZGÜVEN.KENDİNE GÜVEN İLE NARSİZM'İ KARIŞTIRMAMAK LAZIM.

Biz Barcelona değiliz ve olmamız da yakın gelecekte imkansıza yakın.Onlar bile her rakibe ne kadar saygı gösteriyorken zaman zaman aşırı güvenle yazılanlar kötü sonuçlarda bence etkili oluyor, bir ceza gibi oluyor bizim için.

Sözüm sadece bunu bu şekilde görmeyenlere.

Braga maçı da zor geçeceğini tahmin ettiğim bir maç,ama zoru kolay yapmak da çok zor değil biz inanırsak.Takımımıza inanalım, ona onun arkasında olduğumuz hissettirelim.Ve her alanda başarılı olması gerektiğini de hatırlatalım.Gerisi gelir.

FB'nin yenilince dalga geçilmesinden, biz kazanınca rakibimiz yok moduna girmektende çok daha önemli bir şey var o da bu takımın başarısı.

Bu yenilgiden sonra Babadan yenilen amansız tokat gibi aklını başına getirmiştir bizim futbolcuların..

Bu maçı merakla bekliyorum bana göre Gs için Şampiyonlar Ligi yeni başlıyor..

Orduspor maçından sonra bizim için sezonun dönüm maçı olacak. Şayet sonuç yenilgi olursa bizim vites iyiden iyiye düşecek ya da kazanıp vitesi yukarılara çıkaracağız. Genelde FT ilk şıkka pek müsaade edebilen bir yönetmen değil ancak yine de temkinli olmak da fayda var.

Manu maçını unutmalıyız , bizim için şl maçları yeni başladı

Sampiyonluk maclari haric son 6 yilin en önemli maci!

----------Muhlera---------

Eboue-Kaya-Nounkeu-Riera

Altintop--Melo-Inan--Çolak

-----------Amreabat------

-------Bulut--------------

Ne olursa olsun... Öyle ya da böyle bu maçı almak zorundayız !!!

Tabi ki kazanamazsak hiçbir şeyin sonu olmaz ama kazanırsak; çok önemli eşiği geçmiş olacaz...

Sezon sonunda muhtemelen geriye baktığımızda kırılma noktalarından biri olarak göreceğimiz maç olabilir...

Kazanamazsak zora girer işler... Hem puan olarak, daha da önemlisi moral olarak geriye düşeriz...

------------Muslera-----------

Eboue---Semih----Dany-----Riera---

Hamit---Melo----Selçuk----Amrabat

----------Emre Çolak----------

-----------Burak--------------

fatih hoca 4-4-2 ylede çıkabilir tabi ama bu takım böyle de oynar. umutu sonradan oyuna alabilir.

fatıh hoca da orduda gormustur bu takımın en ıyı defans oyuncusu tartısmasız danyy bencede artık crıs elmander degıl dany umut banko olmalı bu macta hakan sorunu el mahkum devam

Play-Off'lardaki gibi saçmalarsak? Düşünmek bile istemiyorum.

ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray - SC Braga | 21.45 | Star Tv | 2 Ekim

Playoff zirvasi vs CL kiyaslamasi mi yapiyoliyor suan :SS:

------------Muslera-----------

Eboue---Semih----Dany-----Riera---

Hamit---Melo----Selçuk----Amrabat

----------Emre Çolak----------

-----------Burak--------------

fatih hoca 4-4-2 ylede çıkabilir tabi ama bu takım böyle de oynar. umutu sonradan oyuna alabilir.

Evimizde Braga'ya karsi boyle cikarsak yazik bize...

...................muslera............

Eboue..semih..dany..riera

.....hamit....melo....selçuk...

..umut.....burak....amrabat..

Üst Alt