ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

ŞL 12/13 H Grubu 6.Maç | Braga - Galatasaray | 21.45 | 5 Aralık

muslera

eboue semih dany riera

melo

yekta selçuk

hamit amrabat

burak

Gercekten iyi kadro.

Hamit'le Yekta'yi yer de degistirebilirsin.

Bu kadroda sadece Amrabat'tan emin degilim.

Devre arasi soyle esasli bir kanat-forvet oyuncusu alsak, ne guzel olur.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 6.Maç | Braga - Galatasaray | 21.45 | 5 Aralık

-----------------Muslera----------------------

--Eboue-----Semih-----Dany--------A.Riera--

--------------------Melo------------------------

--------------Yekta------Selçuk----------------

---Hamit----------------------------Amrabat--

-------------------Burak------------------------

Hocam bi dene be :D hamit atmasa attıramasa Selçuk attırır yekta attırır melo attırır amrabat attırır :D

bi arkadaş daha yazmıs sanırım bunu ama denemeliyiz kimsede yok bu orta saha

En az beraberlik Allah'ın izniyle. Deli danalar gibi saldırmayıp akıllı oynarsak alabiliriz bile maçı.

cluj manchesteri yenerse , gecen sezonki zagreb-lyon 1:7 macina baktigim ayni gözle bakarim o maca

Hocam bi dene be :D hamit atmasa attıramasa Selçuk attırır yekta attırır melo attırır amrabat attırır :D

Hamit sag ic oyuncusudur. Hamit'i Yekta'nin yerine yaz, Hamit'in de yerine Engin. Burak yerine Elmander de olabilir ama oteki iki isim aynen dedigim gibi olmali. Bu maci kazanmamiz lazim, Cluj'un isi belli olmaz. Onlarda varini yogunu koyacaktir maca. Kendi gobegimizi kendimiz keselim.

Gercekten iyi kadro.

Hamit'le Yekta'yi yer de degistirebilirsin.

Bu kadroda sadece Amrabat'tan emin degilim.

Devre arasi soyle esasli bir kanat-forvet oyuncusu alsak, ne guzel olur.

amrabatın manu maçında rierayla uyumuna göre oraya yazdım. ayrıca bu orta sahaya dönersek eğer 18 girmeden önce şut denenmeli kaplı takıma karşı yalnız burada burakında kaleciden defanstan geri dönen topları mutlaka takip etmesi gerekiyor aslında burakın eksik kaldığı nokta bu umutu bu yüzden o kadar gol attı.

Hamit 442 de kanat'da siritiyor, 433 tam fiyasko olur. 433'de kanat hizli ve cevik, olmasi lazim.

+ Hamit 433'de sag ic de en cok verimini aliriz.

--------------Hamit------Selçuk----------------

---Aydin*----------------------------Amrabat--

*Engin

terim en önemli macta degistirmez formasyonu bence.. 4-4-2 devam yani :(

Bence de 4-4-2 başlarız diğer maçın skoruna göre 4-5-1 ya da 4-3-3 filan dönebiliriz..:ayatollah:

İşin kötü tarafı Manu'nun önümüzdeki hafta oynayacağı maç Man City deplasmanı :mad: Cluj maçında hiç riske girmezler. Yedek takımlada yenerler ama Cluj'un varını yoğunu ortaya koyacağı maç sonuçta.. O maçtan benim beklentim yok açıkcası.. Bizim Mutlaka Braga'yı yenmemiz lazım. Manu'ya güvenip beraberliğe yatarsak, hatanın kralını yaparız.

İşin kötü tarafı Manu'nun önümüzdeki hafta oynayacağı maç Man City deplasmanı :mad: Cluj maçında hiç riske girmezler. Yedek takımlada yenerler ama Cluj'un varını yoğunu ortaya koyacağı maç sonuçta.. O maçtan benim beklentim yok açıkcası.. Bizim Mutlaka Braga'yı yenmemiz lazım. Manu'ya güvenip beraberliğe yatarsak, hatanın kralını yaparız.
manu manchestercity maçı öncesi antrenman yapar cluj karşısında.bizde oyunu ortada götürüyoz derken araya burak fırlar ok gibi, ya da selçuk frikik falan atar, hamit uzaktan bombayı salar.alırız maçı:trollface:

Istatisklere gore bu mac beraberlik diyor

Ben ise kazaniriz 0-2 diyorum. [Burak - Hamit]

Manu macida chica cosar 3-1 yada en kotu 1-1

Biz yenilmeyiz ama.

her halukarda cikiyoruz:ayatollah::yenieek::b5:

Tek forvet çıkalım gol yemediğimiz sürece sorun olmaz. Eğer 4-5-1 çıkarsak ilerde değilde orta sahada oyunu tutarız o zaman amrabat-burak ikilisinden çok şey bekliyorum.

Burak ileride çok fazla top saklayamıyor adam direk sonuca gitmek istiyor bence bu yüzden ileride tek başına kaybolabilir 4 4 2 nin daha verimli olacağını düşünüyorum.Bir yandan da melonun kötü performansından dolayı orta sahada ki tüm yaratıcılık işinin selçuğa kalması onu çok zorluyor 3 lü orta saha selçuğu baya rahatlatabilir.Umarım her zamanki klasik bir Türk takımı olmayız da kendi işimizi kendimiz hallederiz tv başında stres yaşamayız inşallah.

Burak ileride çok fazla top saklayamıyor adam direk sonuca gitmek istiyor bence bu yüzden ileride tek başına kaybolabilir 4 4 2 nin daha verimli olacağını düşünüyorum.Bir yandan da melonun kötü performansından dolayı orta sahada ki tüm yaratıcılık işinin selçuğa kalması onu çok zorluyor 3 lü orta saha selçuğu baya rahatlatabilir.Umarım her zamanki klasik bir Türk takımı olmayız da kendi işimizi kendimiz hallederiz tv başında stres yaşamayız inşallah.
Direk sonuca giden forvetler tek forvet oynatılır zaten. Çift forvet oynayınca ayarları bozuluyor. İleride de top tutmasına gerek yok zaten,diğer forvetin yerine koyduğumuz top tekniği yüksek ortasaha oyuncusu top tutar. Tek forvetin işi direk gol atmaktır,burak da bunu yapıyor zaten.

Trabzon gibi dandik takımda bile 33 gol attı o sistemde.

Üst Alt