ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat

Daha 1 buçuk ay var arkadaş şimdiden heyecanlanmaya başladık bile.Güzel şeyler dileyelim güzel şeyler olsun.Eksik bölgelerimize gerekli takviyeleri yaparak daha güçlü çıkmamız gerek Chelsea karşısına.İlk maçta gol yememeliyiz.Gol yemeden gidersek İngiltere'ye her türlü şansımız olur 0-0 kalsak bile.Yeter ki gol yemeyelim.

Epey var ama ben yine de söyleyim; Mancini epey kontrollü bir oyun oynatir. Hatta kanat transferi yaparsak Burak yedek bile kalabilir.

Ilk golü biz yememeliyiz. Bunu hoca da gayet iyi biliyor. Favori elbette onlar ama kendi evimizde herkes %100'ünü verirse neden olmasin??

kendi sahamızda chelsea'yi yensek de yeterli tur zor bana göre deplasmanda çok zorlanırız

avantajli bir skor ile TT Arena dan cikarsak sansimiz bir hayli artar bunu da Chelsea'nin benim gözümde acik alanda kat kat daha etkili olmasina bagliyorum... 1-0 olsun veya 0-0 orda kontra atak oyunu oynamamiza engel olmazsa acikcasi baya ümitli olurum ama is önce istanbulda. Insallah bizimkiler iyi günlerinde olur ve istedigimiz gibi gider isler.

1'den fazla yersek eleniriz büyük ihtimal.Juve maçındaki gibi oynamalıyız.0-0 iyidir mesela.1-0 harika olur.

Üst Alt