ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim

Zerre ümidim yok, belki hiç takip etmem bile. Gene çift forvet çıkaracak kanatsız. Juve'nin de hayvani 5'li orta sahası bizi düdükleyecek bu kadar basit

Zerre ümidim yok, belki hiç takip etmem bile. Gene çift forvet çıkaracak kanatsız. Juve'nin de hayvani 5'li orta sahası bizi düdükleyecek bu kadar basit

boşver abi,artık hiç takmayın...hoca kendiliğinden düzelecek,bak göreceksin.:)

Nasıl takmayalım elimde değil ki.

Dün golü attık orta alan dökülüyor adamlar bangır bangır geliyor gidip orta alan adamı almayıp Umut'u alıyor..

Yardımcıları ne güne duruyor arkadaş ya..

Bu kafa ile Juve karşısına çıkmak intihardır çok net..

Juveyi yenmek süpriz olmaz. İtalyan futboluna karşı hep bir şansımız olmuştur. Artık futbol felsefelerimi dersiniz , futbolun oynanış biçimi mi dersiniz İtalyanlara karşı var bi hikmet diye düşünüyorum.

Kafamdan geçen skor kesinlikle 1-2. Drogba isterse neler yapabilir hepimiz biliyoruz.Sneijderin İtalyan futboluna göstermesi gereken şeyler , Melo faktörü girince ortaya ben umutlanıyorum.

Nasıl takmayalım elimde değil ki.

Dün golü attık orta alan dökülüyor adamlar bangır bangır geliyor gidip orta alan adamı almayıp Umut'u alıyor..

Yardımcıları ne güne duruyor arkadaş ya..

Bu kafa ile Juve karşısına çıkmak intihardır çok net..

diyom ya,hep aynı şey..yani kafaya takıyoruz,küfrediyoruz yine aynı...belki hiç düşünmemek lazım

artık..

yenersek neler olabilceğini düşünüyo musun ?:D fatih hocaya bağlı herşey.

yenebileceğimizi düşünüyorum.italyanlar beni fazla korkutmuyor italyan futbolu artık çok iyi değil.biz en iyi zamanlarında uefayı aldıgımız sene mılanı evine yolladık.seninde dediğin gibi her şey Fatih Terime bağlı.

3-5-2 oynayan bir takıma da 4-3-1-2 ile çıkarsa denecek bir şey yok zaten..

Dersine çalışmayan öğrencidir hoca benim gözümde..Kopenhag maçları bile zor geçecektir bu kafa ile devam edersek...

Çift forvet ile çıkarsak minimum 3 yeriz.Tek forvet ile çıkarsak yeneriz.Fatih Terim belirleyecek puan almayı ya da almamayı..

Üst Alt