ŞL 13/14 B Grubu 3. Maç | Galatasaray 3-1 Kopenhag | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 3. Maç | Galatasaray 3-1 Kopenhag | Maç Sonucu | 23 Ekim

Biz bu iki mactan 6 puan alsak bile yine her türlü son maca kalacak Juventus'la. Biz önce UEFA'yi garantileyelim de Carsamba gecesi sonra deplasmana gittigimiz zaman tur icin gideriz.

Takımı n fizik gücünün yeterli olmadığı ortada.iskandinav ülkenin takimlarinda ust düzey fizik güç vardır. Korkuyorum valla bu maçtan

0c1b.jpg

juve maçındaki gibi çıkar reissssssss

Kopenhag maclari zor olur (Arena dahil). Bu tip maclari kolay kazandigimizi görmedim ben.

6 puan hesaplari yaparken cuvallamayalim. Juventus Madrid maclari da cok önemli. 2 maci da Madrid alir insallah.

Form durumumuz vasat, Arena maclari sikintili (taraftar profili/skor taraftari). Cok dikkatli olmaliyiz.

Klasik söz: Sabirli olmaliyiz.

Kontrolü elden birakmadan galibiyeti aramaliyiz, cok pas yapip cok kosmaliyiz. (Minimum 115 km)

__________________Muslera______________________

__Eboue______Semih______Chedjou_________Riera__

_______________Melo____Selcuk________________

___
Amrabat (Aydin)_________________Bruma__

__________________Drogba________

______

Buraksiz ve 4-5-1 cikalim bu maci galibiyetle kapatmamak elde degil. Kanatlarda dinamik ve guclu Bruma-Amrabat ile, ortada Sneijder, tek forvet Drogba. Kanatlari kapattik, orta ikili Selcuk-Melo kim diyebilir Kopenhag maci icin endiseleniyorum diye. Bu kadar zor mi bu taslari yerine oturtmak, Terimin sonu oldu Baklava sistemi ve Burak israri, sen yapma Mancini ya.

En iyi senaryo:

- Galatasaray 2 maci kazanir, Juventus 2 maci kaybeder

- Galatasaray 7 puan, Juventus 2 puan yapar

- Kalan 2 mac ve 6 puan.

- En iyi senaryoda bile evimizde Juventus´a yenilmemeliyiz.

Muslera--Eboue--Chedjou-Dany-Riera--Bruma--Selçuk-Melo-Sneijder-Engin-Drogba...

Yedekler:Aykut-Semih-Sabri-Umut-Burak-Amrabat-Yekta Çıkabilecek En İyi Kadro Bu..Çokta iddaalıyım

https://www.galatasaray.org/futbol/...207.php?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

B_18207_hakem-b.jpg

spacer.gif

21.10.2013 21:49

Kopenhag Maçının Hakemleri Açıklandı

Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu üçüncü maçında Danimarka'nın Kopenhag takımıyla 23 Ekim Çarşamba günü oynayacağı maçın hakemleri açıklandı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde saat 21.45'te başlayacak karşılaşmayı Makedonya Futbol Federasyonu'ndan Aleksandar Stavrev yönetecek. Stavrev'in yardımcılıklarını Marjan Kirovski ve Dejan Kostadinov yaparken, maçın dördüncü hakemi Nikola Karakolev olacak. Karşılaşmada ilave yardımcı hakem olarak Dimitar Meckarovski ve Goran Spirkoski görev yapacak.

Üst Alt