ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül

bu farkı yemek iyi oldu, iyi.

haftaya eboue yok, burak yok, 4-3-1-2 yok, ruhsuz futbol yok, kanatsız oyun yok.

inşallah tabi :dispirited:

Dönem dönem her takim böyle sürecten gecer, birkac sene önceye barca madride 5-6 atip geciyordu... Fazla takilmamak lazim, yenildik bitti iste.

Konuyu saçma mesajlarla yukarıya çıkararak varmak istediğiniz nokta nedir?

Yazacaksanız fikri yada bilgi içeriği olan bir kelam edin de bize de faydanız olsun.

inşallah böyle birşey son olur.galatasaray bu duruma düşecek takım değil.yine tekrar ediyorum.bunu yaşatanlara yazıklar olsun.inşallah ders olur bize bir dahada başımıza vermesin Allahım.

Bu maç şanlı tarihimize yakışmayan bir maç oldu.Sayısız galibiyetin onurluca verilen mücadelenin tersidir bu maç.Ezeli rakiplerimizin madara olduğu Avrupa arenasında Galatasaray'ımızın aldığı bu sonuç benim için acı olmuştur...

Bu maçı çok kötü anımsayacağım ama Galatasaray bunun hesabını illa bir gün soracak ve şanlı tarihimize yeni destanlar yazmaya devam edecek...

Manchester United gibi takimlar bile yeri geldiginde 6:1 gibi skorlar ile mac kaybetmislerdir kendi evlerinde. Bunlara fazla takmayiniz, Chelsea´ye 0:5 kaybettikten sonra geldi UEFA zaferi unutmayniz.

Riekerink, Derbi İçin Stoper Kararını Verdi!

Bu konuyu görünce aklıma direkt bu maç geldi. Bu maça 4-0 kaybettiğimiz maçlardan çok daha üzülmüştüm. Önceki sene çeyrek final oynamışsın, prestij kazanmışsın. Stad ful, kazanman için her şey musait veeee

İlk devre gayet iyi oynadık, ikinci devre olabilecek en abuk golleri yedik

Chedju denen elemandan stoper olmayacağı o maçtan anlaşılmalıydı.

Ünal Bey'le İmparator birbirini yedi, olan takıma oldu.

Üst Alt