ŞL 16/17 B Grubu 6. Maç | Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | TRT 1 - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 16/17 B Grubu 6. Maç | Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | TRT 1

Vallah ben bayagi zevk aldim. Hatta direkte patlayan topa ve kaleciyle karsi karsiya kalip atamayan herife bayagi üzüldüm.

Ne güzel 8-0 olacakti ve adamlar tamamen cökecekti. Liverpool dan 8 yedikten sonra Kiev den de 8 yemek adama bayagi bir koyar acikcasi.

Bugün ülkedeki Tiner tüketimi kat kat artmistir.

Sizin mantık su, Beşiktaş bizim rakip takım kesin kaybeder / inşallah kaybeder.

İddaa da böyle bir mantık yoktur.

Parayı koklarsin.

Bu maçta Beşiktaş 3 puana çok yakın. Bugün de oranı 1.85 e inmiş bile. Neyseki inmeden yüklü girebildim.

5 maçta anca iki puan alan kiev size kalsa 6-0 falan kazanacak, şaka gibisiniz.

bu mesajı unesco koruma altına almalı bu nedir lan :D

Çok büyük takımız, çok büyük camiayız.

Bize hiç bir hakem Dinamo Kiev karşısında bunu yapamazdı, geçen sene Braga'da fenere yaptıklarını yapamazlar.

Hee Real Madrid, Manu deplasmanlarında bize de yapıyorlar orası doğru. Ama Real'i; Dortmund'a karşı, Arsenal'e karşı hatta Manu'ya karşı bile koruyorlar zaten(bakınız: Cüneyt Çakır-Nani kırmızı kartı)

Ama dediğim gibi sıradan takımlara karşı oynadığımızda bize yapamazlar bunu.

VPXl2V.png

:asd22:

Sizin mantık su, Beşiktaş bizim rakip takım kesin kaybeder / inşallah kaybeder.

İddaa da böyle bir mantık yoktur.

Parayı koklarsin.

Bu maçta Beşiktaş 3 puana çok yakın. Bugün de oranı 1.85 e inmiş bile. Neyseki inmeden yüklü girebildim.

5 maçta anca iki puan alan kiev size kalsa 6-0 falan kazanacak, şaka gibisiniz.

kARDEŞ S.A

Kimse hakem makem demesin . 10 kisi kaldiktan sonra kendini salarsan 4-0 yersin . Ondan sonraki kirmizids dogruydu .
KI penaltiyi orta hakem degil yardimci hakem verdi. Orts hakem burda magdur

arkadaş halen hakem diyonuz kafayı yıcem yahu. ne hakemi başka hakem olsa 8jk dün 10 yemişti. pırıl pırıl çocuktuı dünkü hakem

Reyiz açıkçası kendimi bjkye haksızlık yapıldığına inandırmak istiyorum, böylesi daha zevkli oluyor zira :eek:ley: Keşke tartışmalı penaltı kırmızı kart olayına ek olarak bjk maç 0-0 iken nizami bir gol atsaydı ve hakem golü iptal etseydi.:DD

Penaltı teknik olarak tartışılabilir lakin Galatasaray'ın aleyhine özellikle bir CL maçında böyle bir penaltı verilse hepimiz burada sabaha kadar küfrederdik doğruya doğru. Hatta @Osman SEDEN bile küfrederdi :D Lakin bu sekizciler uzun zamandır öyle bir şekle bürünmüşlerdi ki akıllarının başlarına gelmesi için böyle bir olay müstehaktı ve en sonunda başlarına da geldi zaten. Böyle olacağı belliydi. Bu şikeciler ve tinerciler ne zaman kibirle dolup hadlerini aşsalar mutlaka başlarına bir şey gelir :asd22:

Bu arada yanlış olmasın hakem veya penaltı pozisyonu, Kiev gibi takımdan 6 tane yemenin mazereti olamaz. Bizi Real Madrid, Barcelona vs... gibi takımlara karşı oynadığımız maçlarda bile ne hakemler doğradı zamanında da bu kadar ağlamadık :D Mesela 2012-2013 sezonunda ilk Real maçındaki hakem hakem olaydı biz o sene CL yarı finali görmüştük. Benim tanıdığım Galatasaray ise yarı finale çıkabilseydi eğer o kupayı alırdı.

Penaltı teknik olarak tartışılabilir lakin Galatasaray'ın aleyhine özellikle bir CL maçında böyle bir penaltı verilse hepimiz burada sabaha kadar küfrederdik doğruya doğru.

(Erman in bu yazdigi zaten problem . Objektif olamiyoruz , olana da kufur kiyamet ediliyor , tartisma adabimizi en cok orseleyen sey bu)

oysa objektiflik bir tercih degil mecburiyettir

Neden ? Bir seye sevdali olmak baskadir , bir olayi yorumlamak farkli .. Mesela biz hepimiz ridvanmis ,sansalmis veya hakemler , idareciler , tff vs icin objektif olamadiklari icin , kimisi fenere ,kimisi bjk ye yaranmak ya da iclerindeki durtuyu dizginleyemedikleri icin kizmiyor , veya dalga gecmiyor, elestirmiyor muyuz ?

Bunun altinda yatan sebep adamlarin gecmislerinde ve bugunlerinde belli renklere yakin olmalari ve ona yatkin gorus bildirmeleri degil mi ?

orada elestirdigimiz seyi kendimiz icin neden dogru sayiyoruz ?

Neden ? Bir seye sevdali olmak baskadir , bir olayi yorumlamak farkli .. Mesela biz hepimiz ridvanmis ,sansalmis veya hakemler , idareciler , tff vs icin objektif olamadiklari icin , kimisi fenere ,kimisi bjk ye yaranmak ya da iclerindeki durtuyu dizginleyemedikleri icin kizmiyor , veya dalga gecmiyor, elestirmiyor muyuz ?

Bunun altinda yatan sebep adamlarin gecmislerinde ve bugunlerinde belli renklere yakin olmalari ve ona yatkin gorus bildirmeleri degil mi ?

orada elestirdigimiz seyi kendimiz icin neden dogru sayiyoruz ?

Taraftar objektif olursa taraftarlığını kaybeder. Objektif olması gerekenler futbolu yönetenlerdir.

TFF başkanı olursan tabi ki tuttuğun takımı bir kenara bırakıp hak yemeden davranacaksın. Ama bir Galatasaray taraftarı Beşiktaş'ın başarısızlığı ile mutlu olabilir burada bir sorun göremiyorum ben.

Penaltı teknik olarak tartışılabilir lakin Galatasaray'ın aleyhine özellikle bir CL maçında böyle bir penaltı verilse hepimiz burada sabaha kadar küfrederdik doğruya doğru. Hatta @Osman SEDEN bile küfrederdi :D Lakin bu sekizciler uzun zamandır öyle bir şekle bürünmüşlerdi ki akıllarının başlarına gelmesi için böyle bir olay müstehaktı ve en sonunda başlarına da geldi zaten. Böyle olacağı belliydi. Bu şikeciler ve tinerciler ne zaman kibirle dolup hadlerini aşsalar mutlaka başlarına bir şey gelir :asd22:

Bu arada yanlış olmasın hakem veya penaltı pozisyonu, Kiev gibi takımdan 6 tane yemenin mazereti olamaz. Bizi Real Madrid, Barcelona vs... gibi takımlara karşı oynadığımız maçlarda bile ne hakemler doğradı zamanında da bu kadar ağlamadık :D Mesela 2012-2013 sezonunda ilk Real maçındaki hakem hakem olaydı biz o sene CL yarı finali görmüştük. Benim tanıdığım Galatasaray ise yarı finale çıkabilseydi eğer o kupayı alırdı.

Antuda gordum yine teoriler ucusuyor. Uefa neden Galatasaray'a boyle hatalar yapmiyor diye

Bu kuslarda olmasa eglenemeyecez

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt