ŞL 18/19 ÇF M:2 | Juventus 1-2 Ajax | MS | 16 Nisan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bakın şimdi şu maçı izliyorum ronaldo takımı geride her zaman ki gibi ceza sahasında kendisine pas gelmesini bekliyor hiç bir şekilde takımı yönetme şoktan çıkarma derdinde değil messiyle aralarında ciddi fark var bu ikisi içinde ronaldo diyenin ağzına kürekle vurmak gerek açık ve net

Ceza alanından hiçbir şekilde affetmiyor adam sol ayak sağ ayak kafa yani her şekilde o golü atabiliyor ama en iyi tanımı için ben çok yetersiz buluyorum, Messi ile kıyası bile bana komik geliyor açıkçası. En iyi futbolcu diyince benim aklıma yanındaki arkadaşlarının da performansını arttıran, takımı zor durumda ileri iten, arkadaşlarını rahatlatan bir futbolcu geliyor. Mesela Modric olabilir, formda Neuer olabilir, hatta Kante bile olabilir çünkü adam öndeki oyuncuların ekstra geri koşmasını engellediği için önde kaç futbolcu varsa hepsine ekstra katkı sağlıyor, o adam da daha dinç kalıp önde iş yapabilir gibi. En çok gol asist yapan oyuncuya en iyi demek çok saçma bence.

Adamlar topu kaybedince yürüyüş moduna geçmiyorlar, ikili üçlü basıyorlar. Hızlı çıkıyorlar ve boştaki adamı müthiş görüp tek top yapıyorlar. Hayalimdeki futbol bu ama bizde hiç göremeyeceğiz sanırım.

Üst Alt