ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber

1f399.png
Mehmet Demirkol: "Feghouli'nin yeteneğiyle, Galatasaray'ın en önemli 3 oyuncusundan biri olması lazım. Neden Feghouli biliyor musunuz? O olsa bu baskıyı yemez Galatasaray. Çalım atar, faul alır..."

haklı,dur bakalım.zamanında kimler yedek kaldı hersey düzelir

az önce tugayın hayrettin ile anısını dinledim
bu gecelik benden bukadar

Tugay Kerimoğlu: "Kaleci Hayrettin ile aynı odada kalıyorduk bir gün. Maçtan bir gece öncesi. Formayı, eldiveni, ayakkabıyı giydi öyle yattı akşam 9'da. Sabah da 6'da kalktı kültür fizik hareketleri yapıyor. Abi ne yapıyorsun dedim, maç akşam 7'de..."

1f399.png
Fatih Terim: "Belhanda'ya herhalde biraz şikayette bulundular. Gol de atabilirdi, son şutunu söylüyorum, o zaman ne olacaktı? Seyircilerimiz bizi başka yere koyduğu için, biz bir şey yapıyorsak bir bildiğimiz var diye düşünürlerse memnun olurum."

herkes skora yönelik konusuyor sosyal medyada.dogru dedi bu konuda.belhandanın 1 pası da iyiydi mesela kanattan emreye.ama işte zararı daha çok.ne yazıkki.

grubun en zayıf takımını yendik.deplasmanda puan alamayız gibi geliyor bana.içerideki maçları almaya bakmak lazım.porto iyi takım schalke ise çok savruk bir takım.

Belhanda konusunda zerre katılmıyorum ama pek sevgili hocamın kararlarına saygı duymayıp ıslıklamak nedir? İçinizden katılmayın işte, veya forumda twitterda falan yazın. Takımın ahengini bozacak hareketlere ne gerek var.

Guzel galibiyet ama porto deplasmaninda Ndiayesiz bir orta saha ile ne yapariz muamma. Icerideki 3 maci da almamiz lazi gruptan cikmak icin. Grubun en sakat takimi Porto. Schalkeden deplasmanda beraberlik alabiliriz.

Üst Alt