ŞL 18/19 D Grubu M:4 | Schalke 04 2-0 Galatasaray | MS | 6 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şöyle diyeyim şu ana kadar hayatımda gittiğim hiç bir Galatasaray maçında yenilmedik. Sırasıyla skorları yazayım.

Mönchengladbach-Galatasaray 1-1 (Hazırlık maçı 2006)
Hertha Berlin - Galatasaray 0-1 (Uefa kupası 2008)
Galatasaray-Inter 0-0 (Hazırlık maçı 2011)
Galatasaray-Rizespor 1-1 (Süperlig 2013/14)

Umarım bu trend devam eder bu maç ile.

sent via GSC

Pek kazanamamışız da gerçi bilemedim. :D

Stadyumda izlediğim maçlarda tek puan kaybı Fenerbahçe oldu geçen sene ki. 30 küsür maçta tek beraberlik var. Bir Almanya bileti alıp gelirim maça varsa bilet beleş. :D

Şöyle diyeyim şu ana kadar hayatımda gittiğim hiç bir Galatasaray maçında yenilmedik. Sırasıyla skorları yazayım.

Mönchengladbach-Galatasaray 1-1 (Hazırlık maçı 2006)
Hertha Berlin - Galatasaray 0-1 (Uefa kupası 2008)
Galatasaray-Inter 0-0 (Hazırlık maçı 2011)
Galatasaray-Rizespor 1-1 (Süperlig 2013/14)

Umarım bu trend devam eder bu maç ile.

sent via GSC

Bir ilk olur

Pek kazanamamışız da gerçi bilemedim. :D

Stadyumda izlediğim maçlarda tek puan kaybı Fenerbahçe oldu geçen sene ki. 30 küsür maçta tek beraberlik var. Bir Almanya bileti alıp gelirim maça varsa bilet beleş. :D
Napım oğlum bunlara gidebildim ancak.

CL deki Dortmund ve Schalke deplasmanlarına da gidecektim ama hem bilet bulamadım hem de doğal olarak param yoktu öğrenciydik o zamanlar. Aslında bilet buldum da bilet başına 200-300€ fiyat çekti şerefsizler. Olmaz olsun böyle Galatasaraylılar, kendi taraftarını soyma derdindeler hep böyle Almanya takımlarına karşı maç oldu mu.

Rize maçı Terim'in gittikten sonra Ümit&Hasan ile çıktığımız ilk maçtı. Dünya kadar gol kaçırmıştık o maçta, sırf karaoğlan Bruma 3-4 tane kaçırmıştı.

sent via GSC

Napım oğlum bunlara gidebildim ancak.

CL deki Dortmund ve Schalke deplasmanlarına da gidecektim ama hem bilet bulamadım hem de doğal olarak param yoktu öğrenciydik o zamanlar. Aslında bilet buldum da bilet başına 200-300€ fiyat çekti şerefsizler. Olmaz olsun böyle Galatasaraylılar, kendi taraftarını soyma derdindeler hep böyle Almanya takımlarına karşı maç oldu mu.

Rize maçı Terim'in gittikten sonra Ümit&Hasan ile çıktığımız ilk maçtı. Dünya kadar gol kaçırmıştık o maçta, sırf karaoğlan Bruma 3-4 tane kaçırmıştı.

sent via GSC

Karaborsa şerefsizlik zaten. Yurt dışından gelince bir de iyice adice fiyatlar çekiyorlar.

Öğrenci adam nasıl versin onu.

Benim şansım stadyuma yakındı evim. Şişli’de otururduk. Mecidiyeköy’e yürüyerek gidebiliyordum. Para yoktu gidemedim yine çok.

İçimde uktedir.Eski Samiyen’de o kadar az maça gidebilmek bu kadar yakın olup da.

Öğrenciler işin farklı tarifeler olmalı kesinlikle.

İlk maçtan daha iyi oyun bekliyorum.

Porto maçının yarısı kadar kontra bulursak yenilmeden döneriz bence.

Schalke de gol sorunu yaşayan bir takım. Bizi öyle bulan başka bir takım olsa çok net 0-3 biterdi geçen maç.

schalke yi yenme ihtimalimiz yok denecek kadar az. Adamlar bizden 10-15 km fazla kosu mesafesi yapiyor. Birde sürekli sprint seklinde yapiyorlar. Son macta gördük, schalke gibi dinamik takima pert oluyoruz. Galatasaray olmus Adana kebapspor. Kaybetmedigimiz icin cok sansliydik.

Biz fener macina konsantre olalim, sampiyonlar ligi umutsuz vaka. Birde bu kebap kondusyon meselesini nasil cözeriz, ona kafa yoralim.

Karaborsa şerefsizlik zaten. Yurt dışından gelince bir de iyice adice fiyatlar çekiyorlar.

Öğrenci adam nasıl versin onu.

Benim şansım stadyuma yakındı evim. Şişli’de otururduk. Mecidiyeköy’e yürüyerek gidebiliyordum. Para yoktu gidemedim yine çok.

İçimde uktedir.Eski Samiyen’de o kadar az maça gidebilmek bu kadar yakın olup da.

Öğrenciler işin farklı tarifeler olmalı kesinlikle.

Ben de Ali Sami Yen'e hiç gidemediğim için bu da benim içimde ukte sen en azından görmüşsün ben göremedim bile.

Bilmiyorum Türkiye de var mı ama burada öğrencilere falan indirimler oluyor genelde 3-4€ falan olsa da biraz düşüyorlar bilet fiyatından.

sent via GSC

Takım çürük, adamlar da sert takım, fener maçında patlamayız ama bu maçta patlayacağımızı düşünüyorum. ağır bir skor olabilir. ilk maç gibi şanslı olursak 0-2 ile kurtuluruz ordan.

Gol atmamız çok zor bu defansla da bir şekilde yeriz.
Bu sezon Uefa Avrupa Liginden devam etmek bizim için daha gerçekçi bir hedef olacaktır.

Üst Alt