ŞL 18/19 D Grubu M:5 | Lokomotiv Moskova 2-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet doğru hoca ile 7 şampiyonluğumuz var ama maalesef yine hoca ile 7 kez katıldığımız şampiyonlar liginde sadece 1 kez gruplardan çıktık.

Bu da başka bir argüman.

Evet de bizim takimin seviyesi dusunulunce bes yilda bir gruptan ciksak iyidir yani

Zaten 5 buyuk ligin takimlari arayi actikca aciyor toplamda 19 tane var o liglerden

Ondan sonra Portekiz ve Rus takimlari + Shakhtar kadro ve finansal guc olarak cok onumuzdeler

Yani bizim taraftarin CL beklentisi asiri yuksek, yersiz ve sacma. Her CL'ye katildigimiz sezon da bunun cefasini cekiyoruz.

onunla bununla kavga etmekten taktik falan çalıştığı yok bu takımın, çok belli
Bunu sene başında dediğimde sen terimden iyi mi bilcen, terim olmasa geçen sene şampiyon olamazdık, bu adamın 7 şampiyonluğu var deyip duruyorlardı. Hala papağan gibi aynı şeyleri söylüyorlar. Yani salla kanka terimin gitmesini beklemekten başka çare yok

Şu Selçuk'un yerine Celil giremez miydi kadroya mesela? Işık veriyor mu takım? Selçuk gidişatı değiştirebilecek bir isim mi? Ne oldu yani Selçuk girince, ne değişti? Celil'in daha çok mücadele edeceğine, daha çok etki edeceğine kalıbımı basarım. Biz Celil'i kadroya dahi almadık. Selçuk'un alacağı maç başı Celil'in soluyacağı CL havasından daha mı önemli? Aynı şey Eren tercihi için de geçerli. Şu durumda bile oynamayacaklarsa bu çocuklar ne zaman şans bulacak? Her şey değişiyor ama zihniyet değişmiyor

Burada kimse kimsenin fedailiğini yapmasın tek gayemiz takımımızın daha iyi olması

Yönetim kadar Terim'de suçludur NET...
Terim belki bir tık daha iyisini yapabilirdi o konuda asla muhalefet olamam. Ama yuzdeye vurursan yüzde 90 yönetim yüzde 10 terimdir. Ancak üzücü olan yönetimden çok terim konuşuluyor. Galatasaray taraftarı akıllıdır bunları görmesi lazım

Ben başta tüpçünün taktığını düşünmüştüm ve kızmıştım ama 3. Lig seviyesindeki yönetim , hocanın formsuzluğu gösteriyor ki tüpçü olmasa bile en fazla 3 puan fazlamız olurdu . Balık baştan kokar , yönetim olmayınca hoca da saçmaladı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Doğru, ne yazık ki öyle. 4 yıl üst üste şampiyon olduğumuz dönemde hoca ve yönetim arasında bir denge vardı, bu sene o denge tamamen yok oldu. Kulübün anahtarını hocaya teslim edip kenara çekilme olayı geçen sezon için gerekliydi ve sonuç alındı ama orada kalmalıydı bu durum, düşük profilli yönetim + Terim modeli sıkıntılı baya böyle gitmez bu iş.

Bakin size birsey soyleyeyim
Kac haftadir atilan gollere bir bakin, hatta tum ataklara bakin
kac tane organize atagimiz veya golumuz var
Takim basit bir kanat organizasyonu dahi yapamiyor haftalardir
Bu taraftar adi uzerinde taraftar profesyonel dusunmez ama birilerine sinirsiz kredi vermeyi biraktigi zaman
Aslinda gecen sene sampiyon yapanin o takimi ve kondusyonu kuran oldugunu da gordugu zaman
Bu sene oyuncularin topa vurmaya, ikili mucadele almaya mecali olmadigini anladigi zaman
Ustuste bu kadar sakatligin normal olmadigini anladigi zaman
Herkesin suc bende kalmasin psikolojisinde oldugunu anladigi zaman
Oyuncularin hatali bir pas vermeden once keske faul alayim dusuncesinde oynadigini gordugu zaman
Kimsenin kaleye sut bile atmayi dusunmedigini gordugu zaman
Belki bir yerlere variriz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Küçümsenen Lokomotiv sene başı transfere 25 milyon harcamış romantizmin lüzumu yok kalitesiz vasat takımız.

Terim belki bir tık daha iyisini yapabilirdi o konuda asla muhalefet olamam. Ama yuzdeye vurursan yüzde 90 yönetim yüzde 10 terimdir. Ancak üzücü olan yönetimden çok terim konuşuluyor. Galatasaray taraftarı akıllıdır bunları görmesi lazım

Hocam bence taraftarın hocaya sitemi bazı isimlerde diretmesinden kaynaklanıyor

Mesela halen Eren ne bilim Selçuk Sinan v.s hoca bunların yerine gençleri oynatsa bu kadar tepki olmayacaktır eminim buna

En azından kendi adıma bende durum böyle

Üst Alt