ŞL 18/19 Son 16 M:1 | Schalke 04 2-3 Manchester City | MS | 20 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evde digitürk olmasına rağmen 23:00'te başlayan bu maçları direkt es geçiyorum izleyemiyorum ulan gece yarısı maç mı olur be beinsports bu işe bir el atmalı eskiden 21:45'ti tüm Şampiyonlar Ligi maçlarının başlama saati ne güzeldi

Dz3q0LAW0AAzD4V.jpg

Dz3qMPAX0AEP-di.jpg

Guardiola bu sene CL'de çok hırslı. 2011'den beri CL'de hep hüsran yaşıyor. Finale bile kalamadı o seneden beri. Özellikle geçen sene rekor kırarak lig şampiyonu olmasına rağmen Liverpool maçları onun karizmayı baya çizdirdi.

City'de 10 senedir bu kadar yatırıma rağmen final bile yapamadı. Bu sene bu yüzden ligden daha önemli görüyorlar bu kupayı. Schalke'ye geçmiş olsun ama darmadağın olacaklar. En az 3 fark bekliyorum.

Evde digitürk olmasına rağmen 23:00'te başlayan bu maçları direkt es geçiyorum izleyemiyorum ulan gece yarısı maç mı olur be beinsports bu işe bir el atmalı eskiden 21:45'ti tüm Şampiyonlar Ligi maçlarının başlama saati ne güzeldi

Çemkirmeden önce düşünmek gerek
Biz onlara uymazsak adamlar bize uyacak değil , Tayyip ve hükümetimiz saolsun saatleri ayarlamaya gerek duymadılar.

Üst Alt