ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Real Madrid 1-4 Ajax | MS | 5 Mart - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Real Madrid 1-4 Ajax | MS | 5 Mart

Totem nedir bilmiyorsunuz siz!

Not:Maç bitince yazıyım dedim ama herkez bi laf atmış, umarım sihir bozulmaz.
Bakıyorum da kıvırmaya şimdiden başlamışsın musaaaaa

77e599232a8208298b6cbfa8468bbd66.gif

Real Madrid 3 günde iki tane el clasico oynayıp kaybetti. Onun yıkımı çok etkilemiş herhalde. Real ilk yarı hiçbir şey oynamadı ona rağmen iki direkleri var. Bir de iki sakat verdiler kötü oldu onlar için.

Real Madrid 3 günde iki tane el clasico oynayıp kaybetti. Onun yıkımı çok etkilemiş herhalde. Real ilk yarı hiçbir şey oynamadı ona rağmen iki direkleri var. Bir de iki sakat verdiler kötü oldu onlar için.
Manchester United'dan sonra Real'in de bu kadar sakati bir macin ilk yarisinda vermesi cok normal karsilanamaz bence. Bizim Bursa macindaki gibi oldu resmen ikisi de...

Dortmund maçını izliyorum tabiki de.

Maç 40 dakika tek kale oynandı.
Tottenham kalecisi gününde ve götze iyi olmadığı gibi Dortmund son vuruşlarda beceri gösteremedi pek.

Ajaxın 10 numarası ikinci golde ne etmiş yuhh....

Zidane Junior?

Kimin turu geçeceğinden öte Ajax'ın oyununa bakın.

Bu takım turu geçmese de taraftarlarını her hafta ekrana kilitler.

Futbolda kazanamak mutlaka çok güzel de ama kazanamadığın zaman da keyif alacağın birşey olması lazım sahada.

Artik ben sistemsizlik ve oyun sablonsuz takimdan sikildim. Bizim takim uzum zamandir ne oynuyor belli degil, set hucuma, kontra atak, compact oyun hicbirine oynamiyoruz. Resmen kaos oyunu, oynuyoruz.

Artik, ilerde sistemli dogru duzgun takim sablonu gormek istiyorum. Ister sampiyon olmayalim ama adam gibi sistemimiz olsun b c d e f planlarimiz olsun.

@Murat Saylak

Üst Alt