ŞL 18/19 YF M:1 | Barcelona 3-0 Liverpool | MS | 1 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şanslar eşit bence.Barcayı manu deplasmanında hiçde iyi görmedim.Liver manuya göre kendi sahasında çok daha baskın oynayan 1 takım.Barca ilk maçta en az 2 fark yapamazsa dönüşte liver eleyebilir.

Pique disinda cok yaslanan yok, Messi de 7-8km kosuyor yaslanmasi bir sey degistirmez

Suarez sikinti olmaya basladi asil

Daha da buyuk sikinti o kadar da guzel top oynamamalari

Bazen öyle sakarliklar yapiyor ki mümkün degil bu adam buralarin oyuncusu degil dedirtiyor. Luis suarez formda degilse izlemesi cok zor bir adam. + Olarak artur de jong ve üstüne de lighti alirlarsa cok iyi bir cekirdek kurmus olurlar

Bazen öyle sakarliklar yapiyor ki mümkün degil bu adam buralarin oyuncusu degil dedirtiyor. Luis suarez formda degilse izlemesi cok zor bir adam. + Olarak artur de jong ve üstüne de lighti alirlarsa cok iyi bir cekirdek kurmus olurlar

Busquets - Xavi - Iniesta kurgusunu yine kurmalari lazim

Bence De Jong - Arthur - ??? bunun guzel modern bir hali

Ama ??? Coutinho olacakti olmadi, orada olmuyor bence. Coutinho sol tarafin oyuncusu simdi de Messi Suarez Dembele ilerisi o yuzden Coutinho'ya alternatiflik yolu gorundu. Benim merak ettigim bu Iniestalik isini kim yapacak?

Simdilik Busquets ile Rakitic bagliyor Arthur da kaybetmeden dagitiyor ama orta sahaya daha delici paslar atabilen birini koysalar Messi'yi kaleye daha yakin oynatip daha olumcul olabilirler. Simdilik pas yukunu de Messi cekiyor.

Benim oraya yakistirdigim isim Aouar.

Üst Alt