ŞL 18/19 YF M:2 | Liverpool 4-0 Barcelona | MS | 7 Mayıs - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ikisi de full kadro + full performans oynarlarsa Tottenham cok iyi. Hatta Tottenham'in en iyi halinden daha iyi oynayan cok az takim var. Sikinti o en iyi hallerini istikrarli gorememeleri. Mac trafigi ve dar kadro da cok etkili bunda. Ama bu sezon maci olacak yani ondan ben bu sezonki en iyi Spurs'u izleriz diye dusunuyorum.
Çok iyi takım da şanssızlık bir türlü bırakmıyor adamları valla. Bi de o mal Moura her topu öldürüyor katlanamıyorum o herife
Eksik var mi takimda

Messi bu tarz maclarda nedense hemen etkileniyor ve oyundan dusuyor

3-0 dan sonra Messi gerildi

Liverpool zaten ilk macta da daha iyiydi aslinda,hak eden taraf finale yükseldi

Ikisi de full kadro + full performans oynarlarsa Tottenham cok iyi. Hatta Tottenham'in en iyi halinden daha iyi oynayan cok az takim var. Sikinti o en iyi hallerini istikrarli gorememeleri. Mac trafigi ve dar kadro da cok etkili bunda. Ama bu sezon maci olacak yani ondan ben bu sezonki en iyi Spurs'u izleriz diye dusunuyorum.

Eksik var mi takimda
Tam takım olacak mı Spurs eğer olursa dediğin gibi olabilir ewt

huzne boguldugum 1 gece
giphy.gif

Bu Barça bir yönüyle aynı biz. Deplasmanlarda mücadele gücü çok düşüyor. Kendi sahalarında taraftarıyla beraber mücadele ederse karşısında kimse duramıyor zaten. Barça bile taraftarı olmadan mücadele etmiyorsa bizimkilerin Erzurum'da , Malatya'da çokta mücadele etmesini beklemek iyimserlik olur.

Ne maç oldu be... Mucize gerceklesti..

2 çok önemli eksiğine ragmen Liverpool un Barcayı dortlemesi.. İnanılmaz birsey..

Ben de yanıldım. Barca-Ajax finali bekliyordum. Ve Barca kazanır diyordum. Şimdi favorim Liverpool..

Eksik var mi takimda
Kane yok işte zaten alıştılat onsuz oynamaya

Üst Alt