⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:1 | Club Brugge 0-0 Galatasaray | MS | 18 Eylül - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha ne takviyesi anlamadım?

Zaten 1 yabancımız fazla diye oynayamıyor kimi alacağız devre arasında?
Hocam brugge maçında dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama nagatamo çoğu pozisyonda topu sağ ayağına almaya çalışırken rakip yerleşti orada sol ayaklı bi bek olsa iyi olmaz mı sizce, ya da babel 2.forvet gibi kullanılıp oraya pır pır bi kanat alınsa? Kim gidecek diyeceksiniz bana göre bek alınırsa nagatamo ve belhanda gönderilebilir. Hatta mariano yerine de linnes i dahil ederim

Hocam brugge maçında dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama nagatamo çoğu pozisyonda topu sağ ayağına almaya çalışırken rakip yerleşti orada sol ayaklı bi bek olsa iyi olmaz mı sizce, ya da babel 2.forvet gibi kullanılıp oraya pır pır bi kanat alınsa? Kim gidecek diyeceksiniz bana göre bek alınırsa nagatamo ve belhanda gönderilebilir. Hatta mariano yerine de linnes i dahil ederim
Gönderilebilir demesi kolay. Bu adamlara sezon sonuna kadar para verilecek sonuçta. Sakatlık olmaz ise devre arası en fazla 1 oyuncu transfer ederiz o da yerli olur muhtemelen

Gönderilebilir demesi kolay. Bu adamlara sezon sonuna kadar para verilecek sonuçta. Sakatlık olmaz ise devre arası en fazla 1 oyuncu transfer ederiz o da yerli olur muhtemelen
Belhanda satılmak istense çok rahat satılır, nagatamonun da sene sonu bitiyo sanırım sözleşmesi aynı şekilde Mariano un da (tam emin değilim) bu yüzden bu ikisi de sıkıntı olmaz. Bu kadro bi daha zor ele geçer bence her türlü imkan zorlanıp 2.bi uefa kupası için her şey yapılmalı. Bu benim görüşüm tabiki.

0

:D

Takım resmen %40 ile oynuyor şu anda. Takımın oturmadan 3. Torba takımından deplasmanda gol yemeden puanı almışsın tertemiz.
Real'e PSG'ye yenilebilirsin problem değil. Bu maç ile 3.lugu garantiledik gibi.

Takım resmen %40 ile oynuyor şu anda. Takımın oturmadan 3. Torba takımından deplasmanda gol yemeden puanı almışsın tertemiz.
Real'e PSG'ye yenilebilirsin problem değil. Bu maç ile 3.lugu garantiledik gibi.

Oynadığımız takımın piyasa değeri de bizim 3 kiralıkla güç bela yetişebildiğimiz seviyede ha. Bizim milletin her şeyi abartılı. Bu takımın Anadolu deplasmanlarında piyango gibi havadan kaptırdığı puanlar ne kadar rezillikse ŞL seviyesinde aldığı her puan da altın değerindedir. Hayvan gibi gruba düştük millet Fatih hocanın dediği gibi PSG-Real eski formunda değil derdinde. Güler misin ağlar mısın. Şu grupta Real-PSG'den birine deplasmanda ezilmeyelim, içerde 3 maçta da ''oyun olarak'' rakiplerle başabaş oynayalım benim için kafidir. Millet yüksek profilden 2-3 oyuncu alınca FM gibi sırf ismiyle her maç 3-4 atmanı bekliyor heralde.

ulan kurban olun siz cimboma, tek temsilcimiz yemin ediyorum avrupada, ezikler gidin bratislavaya getafeye kaybedin, sonra ötün cimbom böle cimbom söyle!!

Üst Alt