ŞL 19/20 A Grubu M:1 | PSG 3-0 Real Madrid | MS | 18 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 19/20 A Grubu M:1 | PSG 3-0 Real Madrid | MS | 18 Eylül

44472

44475
44474
1736.png

paris-stat-jpg.60437

2019-20 UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 1. Maç
PSG - Real Madrid
Parc des Princes

18 Eylül 2019 Çarşamba
22.00

ronaldo gideli real madrid yazısını armasını görmek bende hüzünden başka bir şey oluşturmuyor sonucu umrumda değil. itiraf ediyorum evet ben aynı zamanda ronaldospor'luyum :)

real psgye göre bizim için form durumu itirabariyle daha hedef rakip o yüzden realin puan kaybı bizim işimize gelir

PSG yer bu Real Madrid i.

Ama Real Madrid in şampiyonlar ligine çok farklı motive olduğunu da unutmamak gerek.

PSG umarım alır bu grupta geçebilirsek Real'i geçeriz, 2 maçtada PSG yenmeli bunları bizde içeride yenebilmeliyiz. Onun dışında beklentim 2 Brugge maçı diğer maçlar lost

Neymar cezalı, Cavani ve Mbappe yetişiyor mu bilmiyorum. Real'in kazanması pek işimize gelmez. Son maçın Psg deplasmanı olduğunu düşünürsek, Psg'nin grubu süpürmesini tercih ederim. Belki orada bir iddiamız olabilir.
Real veya PSG ile son hafta kendi evimizde oynasak bence bir sekilde puan alabilirdik. Daha rahat gelecekleri icin fazla kasmazlardi.

Ilk macta kendi sahamizda Real denk gelse bu kadar sakata ve dar kadroyla belki puan alabilirdik.

Fikstür gayet kötü bir sekilde basliyor. Club Brugge deplasmani en son isteyecegim ilk mac olurdu.

Üst Alt