⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:2 | Galatasaray 0-1 PSG | MS | 1 Ekim - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:2 | Galatasaray 0-1 PSG | MS | 1 Ekim

Bu maç bence Şampiyonlar Liginde nasıl oynanması gerektiğini gösterdi bize. Oyun doğruydu ama o oyunu oynayacak futbolcular eksikti.

Şampiyonlar Ligini de, Türkiye Liginin ilk yarısını da bu oyuncu grubu ile oynayacağız yapılacak bir şey yok. Ancak devre arası önemli değişiklikler yapılmalı. Madde madde sıralamak gerekirse;

1. Marcao güzel bir teklif gelirse satılmalı.
2. Nagatomo ile yollar ayrılmalı.
3. Marcao' dan gelen para ile tecrübeli, defansa liderlik edecek bir stoper ve güçlü, hızlı bir sol bek alınmalı.
4. Ryan Babel bir Arap takımına satılmalı (hangi enayi alır onu da bilmiyorum da), yerine atlet, hızlı bir sol kanat oyuncusu alınmalı, mümkünse alınacak bu adam bütün hayatı boyunca sol kanat oynamış olsun.
5. Mariano' nun değişmesi lazım, Donk' un gencinin, Belhanda' nın da futbolcu olanının bulunması lazım ama buna bütçe kalır mı bilemem, bunlar da en geç sene sonu yapılmalı.
taraftar olarak herkesin istediği şeylerden biri bu 5 madde ama ffp varken bunu yapmak çok zor.

anca yine kiralarız birilerini. kimsenin belhandaya feghouliye bonservis verip alacağını sanmıyorum bu adamların yıllık maaşı çok yüksek. keza babelde öyle. babel avrupada CLde oynamak varken arap takımına gitmesi için yıllık 5milyon cash para eline geçmesi lazım ve bunu verecek arap yada çin klübü yok. aslında vardır tabi ama babel gibi birine vereceklerini sanmıyorum. babel anca CLde 3 gol 4 asist yapması lazım ki bu sene o da mümkün görünmüyor

Benzer oyun ve mücadeleyi ligte goremezsek PSG maçının hiç önemi kalmayacak hocaya rağmen oyuncular maç seçiyor demek olacak umarım böyle bişey olmaz çünkü ligte artık hata şansımız yok

4d0yIyE.jpg

lequipe

Üst Alt