⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim

Muslera
Luyindama Donk Marcao
Mariano Nzonzi Seri Nagatomo
Emre Andone Belhanda

Lemina ve Falcao sakat. Sener ve Ömer bu macta koridorda hic bir savunma yapamaz, rakip dandik degil.
Top tepici Babel oynamasin. Feghouli de mücadele etmedi PSG macinda 25 dk forma giydi, kovalamadi bile.
Hocanin has elemani yine kadroda olur.​

Lig daha önemli bencede. Avrupa hedefi olmalı tabiki ama kulübün mali durumunu göz önünde tutarsak ligde istikrarlı başarı çok daha önemli olduğunu düşünüyorum açıkçası bende.

İstikrarlı Sampionluk ve şampiyonlar ligi katılımı şu anki hedefimiz olmalı. Ha olursa hem Avrupa'da hemde ligde başarı gelirse tadından yenmez tabiki ama Avrupa'da kupa başarısı olmadığı müddetçe Avrupa için lig ikinci sıraya itelemek sağlıklı bakış açısı değil madi yönden.

Lig daha önemli bencede. Avrupa hedefi olmalı tabiki ama kulübün mali durumunu göz önünde tutarsak ligde istikrarlı başarı çok daha önemli olduğunu düşünüyorum açıkçası bende.

İstikrarlı Sampionluk ve şampiyonlar ligi katılımı şu anki hedefimiz olmalı. Ha olursa hem Avrupa'da hemde ligde başarı gelirse tadından yenmez tabiki ama Avrupa'da kupa başarısı olmadığı müddetçe Avrupa için lig ikinci sıraya itelemek sağlıklı bakış açısı değil madi yönden.

Kamyonla para harcıyoruz Cl'de 1 maç alamıyoruz ne başarısı ne kupası yahu arada maç alalım yeter kafasındayız o da yok

Hayalleri bir kenara bırakacak olursak uefaya bile kalmadan elenmemiz lazım şu Avrupa'dan tek kulvari bile götürmeyen bu takıma Avrupa 2 gömlek büyük bu sezon lig çok daha önemli

Ligi alıp Cl'ye geliyoruz Cl'de cacık yapamıyoruz ligdeki maç daha önemli diyoruz lig aslında bir araçtı ne zaman amaç oldu işte o zaman takım Avrupa'da yalan olmaya başladı.
ben böyle olmasini istemedim ama trnin gerçekleri bu maalesef.sampiyon olamazsak maddi anlamda sıkıntı cekeriz sirf o yuzden sampiyon olmamizi istiyorum yoksa cl de basari falan hayal bence

Üst Alt