⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:5 | Galatasaray 1-1 Club Brugge | MS | 26 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
:asd: :asd:

Başakşehir ve Bruj maçlarından her hangi birinden üç puan çıkartamayacağız. Çıkarsa efsane Terim avatarlarımdan birine dönerim. Çıkmazsa sende milli takımlar tarihinin bir numaralı ismi şenör hocamızı koy kabul mu kank?

Hocamıza ihanet içeren hiç bir oluşum içerisinde yer almak istemiyorum🤫

Tamam avatara baska ne koyabilegine sonra bakariz sen bu iddiaya var misin yok musun girmiyorsan hic millete sezon sonu hepinizi alintilayacagim v.s muhabbeti yapma bence..

Hocamızın takımları her zaman ikinci yarı açılıyor

İlk devre için kesin konuşmak güç o yüzden ne kadar pts alırsak kardır

O alıntılama muhabbeti biraz tarihi tekerrür ettirmek istememden kaynaklı.Yoksa geçen sene de yeterince malzeme vardı Erzurum maçından sonra felan yazılanlar hala aklımda :)

Hocamızın takımları her zaman ikinci yarı açılıyor

İlk devre için kesin konuşmak güç o yüzden ne kadar pts alırsak kardır

O alıntılama muhabbeti biraz tarihi tekerrür ettirmek istememden kaynaklı.Yoksa geçen sene de yeterince malzeme vardı Erzurum maçından sonra felan yazılanlar hala aklımda :)
Takima ve hocaya guvenemiyorsun bu devre icin ama elestirenlere kiziyorsun ithamlarda bulunuyorsun boyle olmaz.

Takima ve hocaya guvenemiyorsun bu devre icin ama elestirenlere kiziyorsun ithamlarda bulunuyorsun boyle olmaz.

Hocaya güveniyorum takıma güvenmiyorum

Bazı topçular bilerek kasmıyor kendilerini ve tepik yemeden akıllanmayacaklar birini yollayınca mesajı alacaklardır

Geçen senede benzer tablo vardı cezalar,formsuz oyuncular vs. verilen tepkileri hatırlayalım ;

Maci aldiririrsa taraftar aldırır yok onlarda ölü gibi olursa eğer adamlar koyar geçer maalesef

##Hemen bir portekizli hoca##

Üst Alt