ŞL 19/20 Çeyrek Final | Barcelona 2-8 Bayern Münih | MS | 14 Ağustos | beIN Sports 1 - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her barcelona yenildiğinde ronaldo büyüktür messi muhabbeti donmuyormu bu gözler messi gibi futbolcuyu izlediği için çok şanslıyım ilerde herkes anlar bunu

babam gündüz calisiyor mesaiye kaldigi icinde isten geç gelip direkt yatmis.

fena barca hayranidir cruyff futbolundan falan bahseder. biraz önce uyandirdim telefondan skoru gösterdim full parlaklikta acmistim. zaten gözler kan çanagı olmuş skoru gorünce deli oldu. git oglum basimdan diyor actim odanin isigini noldu tik takanizaa hahahah diye guldum.

ben güldukce deli oldu pikeyi üstune cekti. actim 15 dk lik uzun arapca özeti dinlettim. simdi uyusun güzel guzel ahahaha cok keyifli bir gece

fena barca hayranidir cruyff futbolundan falan bahseder. biraz önce uyandirdim telefondan skoru gösterdim full parlaklikta acmistim. zaten gözler kan çanagı olmuş skoru gorünce deli oldu. git oglum basimdan diyor actim odanin isigini noldu tik takanizaa hahahah diye guldum.

ben güldukce deli oldu pikeyi üstune cekti. actim 15 dk lik uzun arapca özeti dinlettim. simdi uyusun güzel guzel ahahaha cok keyifli bir gece
Renkdaş işine karışmak gibi olmasında adamın canı çıkmış sabah yine mesai var umrunda olmadığından kafasına pipeti çekmiştir gibi geldi

Amca Barcelonanin hangi semtinde büyümüs?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne olmus yani Barcelonayi tutduysak ?
Hayallerimizi satmadık ya ?..

Bak bunu burdan alın halen hayal diyor. Dostum bu takım cürümüş artık. Xavi iniesta gitti takım bitti. Takımda işçi oyuncu yok .

Üst Alt