ŞL 19/20 F Grubu M:4 | Dortmund 3-2 Inter | MS | 5 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 19/20 F Grubu M:4 | Dortmund 3-2 Inter | MS | 5 Kasım

inter bi 500 milyon euro harcarsa juveyi ligde belki gecer. skor üretebilen oyuncu sayisi cok az. hatta kulübesinde kimse yok

ancelotti tabi napoliyi bitirdi ama napoliye 10 puan fark basmalari contenin ne kadar basarili oldugunu gösteriyor

italya ligini biliyor ama juventusta chiellini-bonucci-barzagli gibi bir defans performansi beklemek adil olmaz inter defansindan

2 hızlı Kanat

2 hızlı Bek

Oyuncuların olduğu vakit, modern futbol oynarsın. Merkez daki oyuncular da biraz yavaş olsa bile işler.

Mesela Dortmund da Pace (hız) FIFA Style:

Sol: 90 ve 82
Sağ: 92 ve 88

Biz de Pace yok :(

inter bi 500 milyon euro harcarsa juveyi ligde belki gecer. skor üretebilen oyuncu sayisi cok az. hatta kulübesinde kimse yok

ancelotti tabi napoliyi bitirdi ama napoliye 10 puan fark basmalari contenin ne kadar basarili oldugunu gösteriyor

italya ligini biliyor ama juventusta chiellini-bonucci-barzagli gibi bir defans performansi beklemek adil olmaz inter defansindan
-.- Interin ilk macini izliyorsun bu sene belli
Interin defansiv anlamda cok iyi ama su 45 dkyi izleyip yorum yapmak ne bileyim

Bu hakimiye bakayim dedim.Nerden gelmiş nerden almışlar.Adam realin oyuncusuymuş..gerçekten çok net belli ediyor kendisini..

Real gibi üst düzey takımlarda böyle kullanmadıkları gençler çok.ısrarla söylüyoruz bu tarz gençleri kiralamak lazım.
Ama başımızdaki çapsızlar her zaman ki gibi rezil kadro kurmayı başarıyorlar.

-.- Interin ilk macini izliyorsun bu sene belli
Interin defansiv anlamda cok iyi ama su 45 dkyi izleyip yorum yapmak ne bileyim
golü erken yiyip tutamadilar. ayrica interde bu sezon oyuna girip maca etki eden tek oyuncu barella. o da bu mac 11 baslamis. slavia macinda sonradan girip gol atmis. kulübesi yok contenin ofansif anlamda.

Hakimi Luyi Marcao Schulz
__________Nzonzi
_______Lemina__Seri
Sancho _____________ Hazard
___________Falcao

#Dortsaray

Hızlı Kanatlar ile manyak takım ;)

Bu hakimiye bakayim dedim.Nerden gelmiş nerden almışlar.Adam realin oyuncusuymuş..gerçekten çok net belli ediyor kendisini..

Real gibi üst düzey takımlarda böyle kullanmadıkları gençler çok.ısrarla söylüyoruz bu tarz gençleri kiralamak lazım.
2 sene dortmundda staj yaptirdilar. simdi geri alip rahat rahat oynatirlar. hem sagda hem solda oynuyor kanat ve bek fark etmeksizin muazzam topcu.

Ne gerek var. Yaşı gelmiş B Sınıf takımlar da oynayan Bek oyuncuları almak varken ?!

golü erken yiyip tutamadilar. ayrica interde bu sezon oyuna girip maca etki eden tek oyuncu barella. o da bu mac 11 baslamis. slavia macinda sonradan girip gol atmis. kulübesi yok contenin ofansif anlamda.
kulubesi belki zayif olabilir ama diger yaptigin sacmaliklar tamamen gercekdisi. ben interin hemen hemen her macini izledim bu sezon defansif anlamda cok iyi bir uclusu var candreva da son maclarda formda lautaro ve lukakudan bahsetmiyorum bile. sacmaliklarina son ver artik yav.

Üst Alt