SL 19/20 H:12 | Konyaspor 0-1 Beşiktaş | MS | 23 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:12 | Konyaspor 0-1 Beşiktaş | MS | 23 Kasım

Boyle bala mala nereye kadar gidecekler acaba.fatih hoca da inşallah defolup gider de bir daha zirlamazsınız.yabanci hoca ya da satıcı okan buruk gelip kurtarır takımı, mutlu eder sizi 7-8 sakatla manyak top oynatır.

Maçla ilgili tek korkunç gerçek şu Konya'nın tüm sezonda bizden 1 gol az atması. Hakikaten korkunç bir şey. Onun dışında Beşiktaş'ın bizden fazla tek avantajı tecrübeli tandem ve 6 numarayla ayaktan kolay top vermemeleri. Yoksa Beşiktaş da yediğini çok zor çıkarabilecek, düşük seviye takım. Bugün öyle böyle kaleyi kapatabildikleri için şanslılar, 2. dakikadaki bana göre doğru olan ofsayt gol sayılsaydı puan muan alamazlardı. Karaktersiz Avcı'nın karaktersiz takımı işte. Hafta içi yine ülkeyi satıp haftasonundaki Kayseri maçına konstra olurlar. Hayat bunlara güzel.

herkes konyaya puan verecek kadar enayi degil. ic sahada dis sahada fark etmeksizin konyayi yenmek cok basit

bir de bu mallardan gol yiyen takimlar var. aykut gibi kapasitesizler bu ülkede hocayim diye hala takiliyor.

1 konya maçında staddaydım söve söve 2 saat geri döndüm eve birinde de kuponum yattı 2 gün boyunca sövdüm yine, ulan gol yiyoruz bari erken yiyelim öyle bir dakikada yiyoruz ki maç yalan oluyor.

Kötü durumda olan her takımı moda sokarız biz. Bir bizi yenmeden bir de bizi yendikten sonraki durumlarına bak.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt