SL 19/20 H:13 | Beşiktaş 4-1 Kayserispor | MS | 2 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:13 | Beşiktaş 4-1 Kayserispor | MS | 2 Aralık

Harbi harbi şu çöp mensah'i bizim takıma isteyen futbol cahilleri var.

Gerçi aynı cahiller, Burak'i kral diye tanımlıyor.

Terim istifa!

Maçtan sonra Kayseri’den biri açıklamaya yapacak mı bakalım bize karşı şöyle gol yeseler osmanlı’ya kadar giderler

Bizim yönetim uyumaya devam ederse bizi yarış dışı bırakıp bunları yarışta tutmaya devam edecekler.

Artık masaya yumruk vurma vakti geldi.

Terim istifa!
Yönetimin sessizliği ilginç gerçekten öyle çizgi film yapıp tweet atmakla olmaz çıkıp esip gürlemeleri lazım dün sörloth o golü fenere atsa ortalık yıkılıyordu bugün ultraslandan da ses yok bir açıklama beklerdim hem yönetim hem taraftar sesini çıkarmalı

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu arada 15 yaşında olan gencecik çocugu kurtlar sofrasına atan bulent uygun denen herif nasıl teknik adam olunmaz dersi veriyor.

Valla uzun vadede Avcı'nın kalması işimize gelir. Sergen gibi büyük takım hocası olabilecek potansiyelde adamı göreceğime Avcı çapsızını tercih ederim. Esas sıkıntısı herifler nasıl kansız, midesizse gelen her türlü malzemeyi yalamadan yutuyorlar. Önce hırsız Burak'tan krala, şimdi yere yatsanadan şampiyon yap bizi Avcı'ya, bir de bunlar lafta karakterli taraftara sahip olacaklar. Gerçi Avrupa'da ülkeyi satan herifi şakşaklayan camiadan ne bekliyorsan, Atiba haricini sil gitsin. Öyle adam her takıma lazım.

Üst Alt