SL 19/20 H:14 | Fenerbahçe 5-2 Gençlerbirliği | MS | 6 Aralık - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:14 | Fenerbahçe 5-2 Gençlerbirliği | MS | 6 Aralık

Galatasaray en berbat denilen zamanında bile ki takımın hepsi sakat nerdeyse ve puanı kaç
Fener rezil döneminde bunca sakat verdiginde olduğu sıralama son 3

Haftaya bana göre de maçın favorisi Sivas. Fenerbahçe müthiş futbol oynuyor demiyorum. Gerçekçi şampiyonluk adaylarına göre çok daha iyi oynuyor diyorum. Beşiktaş ve Galatasaray'a göre iyiler. Sivas'ın iyi futbol oynaması lig için bir şey ifade etmiyor. Uzun vadede şampiyon olacakları yok.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
sivas rakip kaleye aldığı top ileen çabuk giden takım tam febeye sokmalık top oynuyorlar bu bilgileri istatiskçi doktor yavşak bir febeli demişti tv de

Umut Gül
Recep Yıldırım

Haftaya bana göre de maçın favorisi Sivas. Fenerbahçe müthiş futbol oynuyor demiyorum. Gerçekçi şampiyonluk adaylarına göre çok daha iyi oynuyor diyorum. Beşiktaş ve Galatasaray'a göre iyiler. Sivas'ın iyi futbol oynaması lig için bir şey ifade etmiyor. Uzun vadede şampiyon olacakları yok.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ligin açık ara en iyi futbolunu bunlar oynuyor

Bunu diyen sensin.Bende diyorumki madem ligin açık ara en iyi futbolunu oynuyor hadi yensin sivası.Sonrada Sivas maçın favorisi diyip çark ettin.Daha beşiktaş maçınıda alamayacak bence fener.Bu kadar puan kaybeden takımı nasıl iyi futbol oynuyor iddasında bulunursun.

Üst Alt