⚽ SL 19/20 H:14 | Galatasaray 1-0 Alanyaspor | MS | 7 Aralık - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kötü oynarız da çok fazla ofsayta yakalandık BURAK'ı geçtik saçma oyunumuzla.
Birde uzaktan şut çekmeyi yasaklaması lazım TERİM'in.
pozisyon bulamazsın anlarımda en azından top ayağımızda kalsın.

-Bitiriciliğimizi geliştirmemiz lazım
-Rakip Hızlı hücüm yaptığında savunmamız çok zayıf kalıyor.
-Ofsatylara yakalanmamalıyız
-hızlı ve çalımcı oyunculara karşı çok reziliz.

SAVUNMAYI GÜÇLENDİR BAY TERİM!!!

Macin ilk yarisinda
-Nagatomo ortaladi, Mariano vurdu
-Adem'in golü ofsayt diye iptal edildi
-Penaltidan golü bulduk
-Belhanda 2, Lemina 1 firsat yakaladi
-Adem'in bir penaltisi verilmedi

Macin ikinci yarisinda
-Seri'nin 58.dakikada ciliz bir sutu disinda pozisyonumuz yok ve tamamen mahkum oynadik

Siyahla beyaz kadar fark olamaz. Terim'in takimi hic hazir degil.

Renktaş 3puani aldikta gerisi traş. Sen ne diyorsun bu konuda?
Büyük hayal kırıklığı yaşadım. Maça iyi başladık golü bulduk ama sonrası felaket. İkinci devre özellikle kepazeötesi. Pozisyon veriyoruz iki pas yapıp eksik Alanya defansına rağmen kontra atak hiç yapamıyoruz. Ankaragücünü izledim bizim maçtan önce ligin en zayıf 2 takımından biri deniyor ama çatır çatır oynuyor adamlar ezilmiyor bizim gibi. Bence sorunun yüzde 90 ı Terim. O gitmeden rahat maç izlemek imkansız.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sneıjder fesih senesinden önce gitmeliydi önceki senelere lafım yok zaten gittiği arap liginde bile dökülmüştü
melo artık tükenmişti sorun gitmesi değil yerine adam alınmayıp selçuk-tolga ile devam edilmesiydi
gomis çok iyiydi drogba ve elmander hariç böyle forvet bir daha zor görürüz.
onyekuru hiç izlemedim.

diğer adamlardan nefret ediyorum lafını etmeye lüzum yok

ama maç atmosferinden bağımsız konuşuyorum ben yönetici olsam ilk etapta muslera'dan daha genç daha ucuz daha kaliteli birine bakardım . bu paraya bulunur ama bizim beceriksizler bulur mu sanmam . taraftar etkisi de devreye girer adama bire 3 kat vermeye devam ederiz

Sneijder degil o yil, bugun gelse trabzon macinda o leminanin topu 30 metre surup feghouiye verdigi, ve fegh in de belhandaya bombis verdigi pasta o golu atar 3 puani getirirdi.

Biz sneijderi sozlesme sonuna kadar tutsak 1 yi gayet buyuk is gorurdu. Belhanda gibi ise yaramaza 10 milyon euro bonservis ve 4 milyon maas odemezdik.

Sneijder degil o yil, bugun gelse trabzon macinda o leminanin topu 30 metre surup feghouiye verdigi, ve fegh in de belhandaya bombis verdigi pasta o golu atar 3 puani getirirdi.

Biz sneijderi sozlesme sonuna kadar tutsak 1 yi gayet buyuk is gorurdu. Belhanda gibi ise yaramaza 10 milyon euro bonservis ve 4 milyon maas odemezdik.
Sneijder yürüyen patates olmuştu bakmadın mi fotolarına hic? Evet belhandadan kaliteliydi ama o gobekle sahada yürümekten başka yapamazdı zaten sut gücü de bitmişti

Fatih hocanın bu son dönemine kadar bu kadar vitaminsiz oynattığı zamanı hatırlamıyorum. Biz alıştık içerde dışarda ilk 30 dakikada baskılı oynamaya, o futbolun yerinde yeller esiyor

Şu ilk yarıyı 3 galibiyet ile kapatsak harika olacak.Gerçekten rezalet oynadık maçı ama ömer adem belhanda uclusu oynadı yav.Bu uclu ligde hangi takımın hucum ekibi olur ? Sakatlıklar en cok bizi kötu yaptı.En iyi stoper ve forvetimiz gitti.Feghouli ve babel piyasada yok.Bir giden daha dönmuyor.

Üst Alt