SL 19/20 H:16 | Gençlerbirliği 2-2 Sivasspor | MS | 22 Aralık - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gbirliğine iyi oldu bütün adamları cezalı oldu yatacaklar Beşiktaş'a 3-4 tane yiyecekler güzel tıkladı Sivas

Orasini görecegiz...2 ev macimiz var arka arkaya
Hepsini gectim su bok bjk seri yapti nereye geldi, bizim ligde herkes birbirini yenebiliyor

orası dogru tabi lig tarihinin benım izlediklerm araında en rezil sezonlarından birisi büyüklerin hepsi rezil sadece reaksiyonla mac alıyorlar

lakin biz kötünün kötüsüyüz sebebide hocamız sen hala selcuktan medet umuyorsan bitmiş babelden belhandadan medet umuyorsan inatla oynatıyosan tuzlada yener keciöengücüde

her maca nekadar sövsekte umutla başlıyoruz ama hoca dun oldugu gibi sıcarım sizin umudunuza alın size kadro bakın nasıl yenilecez diyor

o da yetmiyor mac oynanıyor kötü oynayanlar belli gol geliyorum diyor sevgli hocamız o golü yemeden oyuna dokunmuyor bile

orası dogru tabi lig tarihinin benım izlediklerm araında en rezil sezonlarından birisi büyüklerin hepsi rezil sadece reaksiyonla mac alıyorlar

lakin biz kötünün kötüsüyüz sebebide hocamız sen hala selcuktan medet umuyorsan bitmiş babelden belhandadan medet umuyorsan inatla oynatıyosan tuzlada yener keciöengücüde

her maca nekadar sövsekte umutla başlıyoruz ama hoca dun oldugu gibi sıcarım sizin umudunuza alın size kadro bakın nasıl yenilecez diyor

o da yetmiyor mac oynanıyor kötü oynayanlar belli gol geliyorum diyor sevgli hocamız o golü yemeden oyuna dokunmuyor bile
Yahu adam nerelerden bizi sampiyon yapmis, 8 kere yapmis
Biraz güvenin...ben yaptiklari dogru demiyorum ama yine Terim kurtaracak bizi burdan

Vara gidilen bi durum oldu mu maçta? Dünyanın neresinde bir maç 7 8 dk uzar ya, bizde suyu çıktı işin bütün maçlar böyle nerdeyse. Bu maçta misal varlık durum yoksa skandaldır 7 dk uzatma

Yahu adam nerelerden bizi sampiyon yapmis, 8 kere yapmis
Biraz güvenin...ben yaptiklari dogru demiyorum ama yine Terim kurtaracak bizi burdan
Bu sene farklı hocam körü körüne savunmanın anlamı yok.
Devre arasında Hamza hoca bize fatih hoca gençlere gitse biz şampiyon oluruz gençler küme düşer.
Bunun Terimci olmakla veya Terimi sevmemekle ilgisi yok değişim şart kadromuz kötü değil 2-3 nokta atışı transfer ve Hamza hoca gibi mazeret değil çözüm üreten hocayla en az sivas kadar şansımız var.
Yenildikçe az konuşup gitmeyi istifayı düşünmesi gerekirken boş boş konuşup teknik adamlığı bırakıp başkanlığa oynayan Terim mi toparlar takımı yoksa, Galatasaray gibi bir takımın hocası olduğu için işine 4 elle sarılan Hamza hoca tarzı yeni bir hoca mı?

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt