⚽ SL 19/20 H:18 | Galatasaray 2-1 Denizlispor | MS | 19 Ocak - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
üstad sende sakin ol yav. jesse denen herif 0 maliyetle gelmiş biri 3 5 dk oynayabidiği ve maalsef stresin yuksek olduğu anlarda ilk maçına cıktığını görmezden gelme.

Problem orda degil abi.

Problem goz gore gore yanlis yatirim.

Sen ogun kotu olabilirsin, heyecanli olursun kale agzindan topu taca atabilirsin ama 23 yasinda GS a gelip geri kosmamazlik edemezsin.

Ya biz 1.lig den aldigimiz yabancilarda neredeyse hic fayda gormemisiz eskisehirin yabancisindan mi gorucez 2. Lig topcusu?

Adam boş tarlada top oynuyordu. Ustune gelen savunmalar yesilcam filmindeki gibi toplu degil teker teker dayak yemek icin geliyordu. Burada kasaplar geliyor. Ehh beyzade bir de kosmazsa savunmaya ne olur?

Belhandaya ihtiyaç var mı ? Yok
Seri yerine Mensah gelse daha iyi olur mu ? Evet
Marcao satilmali mı ? Evet acilen
Mariano kalmalı mı 6 ay daha ? Kesinlikle evet
Falcao nün yanına bir forvet lazım mı ? Cagne
Bir defans bir forvet kesin gelmeli mı ?evet
Arda gelsin mı ? Hayır
Hoca değişiklik için dk 70 beklemeli mı ? Hayir
Takım duran top çalışıyor mu ? Hayır
Oyunu hala kuramiyoruz ? Evet
Devre arası değişen birşey var mı ? Hayır

Problem orda degil abi.

Problem goz gore gore yanlis yatirim.

Sen ogun kotu olabilirsin, heyecanli olursun kale agzindan topu taca atabilirsin ama 23 yasinda GS a gelip geri kosmamazlik edemezsin.

Ya biz 1.lig den aldigimiz yabancilarda neredeyse hic fayda gormemisiz eskisehirin yabancisindan mi gorucez 2. Lig topcusu?

Adam boş tarlada top oynuyordu. Ustune gelen savunmalar yesilcam filmindeki gibi toplu degil teker teker dayak yemek icin geliyordu. Burada kasaplar geliyor. Ehh beyzade bir de kosmazsa savunmaya ne olur?
cevabım: AS:FASFLPASDŞKASPLDKAWPDLÖAKSŞFKASFPKAWDLASŞFKASGPAKWDŞALKFAŞSDFKAPSFKDASŞGKASŞDFJKASDKASŞFKASDŞASKFASDJKASŞASKFASŞKDFAPWDKASŞFJKASDKŞFŞKŞD

Foruma şimdi giriyorum da arkadaşlar ben sizinle farklı bir maçı falan mı izledim? İlk 60 dakika gayet iyiydi takım. Bir sürü pozisyona girdik,sol kanat güzel işledi. Seri maestro gibiydi bugün. Yetti bu Fatih Terim dusmanliginiz. Bir de hakarete varan laflar ediyorsunuz ayıptır. Sene sonunda bu teknik kadro bizi tekrar şampiyon yaptığında göreceksiniz. Eleştirin eleştirecekseniz ama biraz da had hudut bilin. Aldığımız maçtan sonra söylenenlere bak keyfimi kaçırıyor buradaki saygısız ergen tayfası artık.
Sezon sonu bizi sampiyon yaptiginda cogu antuda agliyorki zaten hakem hakem diye cogu Fenerli bunlarin emin ol

Ben basta konusurum hep. Mesela belhandaya o paralari vermeden hayir dedim, mesela tolga icin sakat dedim, mesela diagne icin, mesela yigit gokoglan icin, mesela dany icin , mesela trezeguet konusulurken hayir deyip durdum, serdar aziz icin, jem paul icin. Onemli olan gelmeden ötmek.

Geldikten sonra zaten sozlesme ile isin icinden cikilmaz duruma geliyor. Bunda problem maliyet degil ama bosa yabanci kontenjani doldurulmasi.
Evet onceden konustugun.icinde iyi ciksa bile kotu olmasi icin dua ediyorsun bu kadar sacma bi taraftar profili yok .

Fatih hoca bu sene saha kenarında acaip etkisiz. Oyunu okuyamıyor bi çok maçta. Emre linnes ömer o kadar düştüler ki. Ikinci yarıda biz gibi bakıyor maalesef. Umarım bu durum bize bundan sonra puan kayıpları yaşatmaz.

İlk yarı 15 dakika dışında rezil oynadığımiz bir maç.

Bu maç ile 3.bile olmayacağımizi ilan etmiş olduk.
Haftaya konya gerekeni yapar ve terimcileri rüyadan uyandırır.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Belhandaya ihtiyaç var mı ? Yok
Seri yerine Mensah gelse daha iyi olur mu ? Evet
Marcao satilmali mı ? Evet acilen
Mariano kalmalı mı 6 ay daha ? Kesinlikle evet
Falcao nün yanına bir forvet lazım mı ? Cagne
Bir defans bir forvet kesin gelmeli mı ?evet
Arda gelsin mı ? Hayır
Hoca değişiklik için dk 70 beklemeli mı ? Hayir
Takım duran top çalışıyor mu ? Hayır
Oyunu hala kuramiyoruz ? Evet
Devre arası değişen birşey var mı ? Hayır

Kim sordu sana bu soruları ?

Bir takım düşünün 16 gol yemiş bunun 13 ü dk 60 dan sonra yemiş bu takımın antrenörü de ısrarla dk73 u bekliyormus bilin bakalım bu takım kim antrenör kim ?
Yani saha kenarinda bugün oyun sadece soldan akarken ben bir marianoyu alsam nasıl olur diye dusunmedi feguli sağ açık mı orta da mı belli değil oraya mudahele etmedi Ömer Bayram bitti çıkarmadı ? Bu sene isimiz zor

Üst Alt