⚽ SL 19/20 H:18 | Galatasaray 2-1 Denizlispor | MS | 19 Ocak - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Foruma şimdi giriyorum da arkadaşlar ben sizinle farklı bir maçı falan mı izledim? İlk 60 dakika gayet iyiydi takım. Bir sürü pozisyona girdik,sol kanat güzel işledi. Seri maestro gibiydi bugün. Yetti bu Fatih Terim dusmanliginiz. Bir de hakarete varan laflar ediyorsunuz ayıptır. Sene sonunda bu teknik kadro bizi tekrar şampiyon yaptığında göreceksiniz. Eleştirin eleştirecekseniz ama biraz da had hudut bilin. Aldığımız maçtan sonra söylenenlere bak keyfimi kaçırıyor buradaki saygısız ergen tayfası artık.
Katiliyorum. Takimda eksik olan sey; bu varyasyonlari daha yeni yapmaya baslamis olmalari ve daha yeni birbirlerini taniyor olmalari.

Aksayan yer bence feghouli- linnes ile ve falcao ile olan uyumsuzluguydu. Onyekuru katilinca isler daha da duzelecek gibi.

Bugun bence umut veren bir izlenim vardi ilk golu yiyene kadar

SM-A705FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkadaşım şaka mısın sen? Durduk yere kendi futbolcuna neden hakaretamiz konuşuyorsun?

Ben basta konusurum hep. Mesela belhandaya o paralari vermeden hayir dedim, mesela tolga icin sakat dedim, mesela diagne icin, mesela yigit gokoglan icin, mesela dany icin , mesela trezeguet konusulurken hayir deyip durdum, serdar aziz icin, jem paul icin. Onemli olan gelmeden ötmek.

Geldikten sonra zaten sozlesme ile isin icinden cikilmaz duruma geliyor. Bunda problem maliyet degil ama bosa yabanci kontenjani doldurulmasi.

Foruma şimdi giriyorum da arkadaşlar ben sizinle farklı bir maçı falan mı izledim? İlk 60 dakika gayet iyiydi takım. Bir sürü pozisyona girdik,sol kanat güzel işledi. Seri maestro gibiydi bugün. Yetti bu Fatih Terim dusmanliginiz. Bir de hakarete varan laflar ediyorsunuz ayıptır. Sene sonunda bu teknik kadro bizi tekrar şampiyon yaptığında göreceksiniz. Eleştirin eleştirecekseniz ama biraz da had hudut bilin. Aldığımız maçtan sonra söylenenlere bak keyfimi kaçırıyor buradaki saygısız ergen tayfası artık.
terim az daha maçı ikram ediyodu

artik bu forum eski heycanini tadi vermiyor, okadar sacma yanlis yorumlar okuyorumki migdem bulaniyor, severek girerdim eskiden artik giris yapmak bile istemiyorum.
basliyorum:
1. emre mor: adam her girdigi dakika min. 75.'di. siz kendinizden bi düsünün her mac bu civarda oyuna girsen takima katkida bulunmak istermisin?

2. ömer bayram: benmi yanlis mac izliyorum, bu adam her mac avrupa dahil en özverili en mücadele eden kisi, bu macta bir top kaybinda adama sallamak icin pusuda bekleyenler üzerine alinsin! bu macin enlerindendi yine.

3.sekidika: ya allahin askina bu adam maximum 5dakika oynamistir, nasil hemen gömersiniz, nasil bu konuda yorum yapabilirsiniz???

ve

4. en önemli konu marianouyuda linneside gömen adam FEG ismini bile yazasim yok, adam 80 dakika boslari oynuyor hic pas alisverisine girmez, linnes ataga cikacak feg bey yerinde yok nerde? tabiki ortada veya geride, hmm pasmi geliyo hemen geri pas ver sakin calima girme ara pasina hücuma kalkma!
yalanda iki depar at son 10 dakika ve alkisi topla bunun gibi sinsi kurnazini görmedim! ama suclu kim gsc icin tabiki linnes!!!

benden bukadar son olarak, fatih terime son derece kizginim, seyirciyi hic önemsemiyor, iyi futbol umrunda degil. futboldan zerre tat almadim!

Rahat 12-13 tane pozisyon sayarım.

Lemina topu çalıyor veya defanstan alıyor, seri ye veriyor. Seri garibim önüne dürtüp tam ara pası atacak defans arkası. Kaçan bir tane adam yok. Adam da mecbur Donk ve Marcao ya geri dönüyor.

Böyle bir oyun sistemi olamaz arkadaş.

Simdi tabi onye gelecek diyoruz da bu sefer de omerin ortasahadaki defansif katkisi azalmis olacak
Bunu da hesaba katmak gerek

Dolayisiyla solda onye varken kendine gelmis iyi bir fegh’e ihtiaycimiz var
Ayrica o sekilde bir oyunda emrenin defansa kesinlikle bugunkunden daha fazla destek vermesi lazim

Emre - taylan rotasyonu bence iyi

Onye - omer rotasyonu idare eder

Fegh - sekidika rotasyonunda sekidika icin birsey soylemek icin erken
Fegh’in de mutlaka kendine gelmesi lazim

Lemina-Seri’nin pek alternatifi yok malesef, burasi bizi cok zorlar
Yeri geldiginde taylan, serinin yerine benzer katkiyla oynayabilmeli

Marinao-Saracchi-Linnes bek rotasyonu icin idare eder

Falcao’nun alternatifi Adem, yetersiz kalabilir
ve stoperlerin alternatifi yok
Diagne kadroya katilmali

Ve kesinlikle bir, hatta 2 stoper gelmeli
Boylece donk da on libero olarak rotasyona girer
Leminanin verdigi katkiyi veremez ama idare edebilir

Bu laflari yedirmek icin biriktiriyorum eray emeklier, onur adibelli, yagiz harunoglu !
Kardeşim bir adam tutar veya tutmaz. Futbol riskler oyunudur şans oyunudur. Ama sen gidip daha 2dk oynamış oyuncuma hakaret edemezsin. Hayatta herşeyi bildiğini sanan senin gibi tipler aslında bir bok olamamanin ezikligini örtmek için böyle saldırırlar. Sen bana hic bişey yediremezsin. Benim Sekidika hakkında bir tane yorumum yok forumda. Yıllardır burdayim yazmak istedigimde de yazıyorum. Çok biliyorsan maçı çok iyi okuduğunu veya çok iyi oyuncu analiz ettigini düşünüyorsan hadi görelim seni gir bir amatör takimdan yükselerek çık bakalim tepelere. Evinde oturup yorum yapmak kolay. Hadi hünerlerini göster görelim.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kardeşim bir adam tutar veya tutmaz. Futbol riskler oyunudur şans oyunudur. Ama sen gidip daha 2dk oynamış oyuncuma hakaret edemezsin. Hayatta herşeyi bildiğini sanan senin gibi tipler aslında bir bok olamamanin ezikligini örtmek için böyle saldırırlar. Sen bana hic bişey yediremezsin. Benim Sekidika hakkında bir tane yorumum yok forumda. Yıllardır burdayim yazmak istedigimde de yazıyorum. Çok biliyorsan maçı çok iyi okuduğunu veya çok iyi oyuncu analiz ettigini düşünüyorsan hadi görelim seni gir bir amatör takimdan yükselerek çık bakalim tepelere. Evinde oturup yorum yapmak kolay. Hadi hünerlerini göster görelim.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
+1905

Üst Alt