SL 19/20 H:18 | Gaziantep 0-2 Fenerbahçe | MS | 18 Ocak - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:18 | Gaziantep 0-2 Fenerbahçe | MS | 18 Ocak

Niye herkes kiziyor, kufur ediyorki anlamadim?

Birincisi, Antep cok kotu bir takim. Ne kadar saatci varsa, toplamislar. Baslarinda'da kendine bir bok sanan Romanyali bir sovmeni teslim etmisler.

Ikincisi, Fenerin bu kadar extra cirkef olmalari gayet dogal, cunku Fener camiasi 5 senedir futbolda 1 tane kupa bile alamadilar, ustune Ali koc geldi ve geldigi sene ezeli rakibinden 3 kupa gordu.

Niye sasirdinizki? ben anlamadim

Antep'i biz bile yendik deplasmanda yahu Fenerbahçe'nin yenmesi şaşırtıcı değil ki Sumudica büyük takımlara karşı çok saçmalıyor.

Bizi ve Sivasspor'u geçin bu sene Fenerbahçe'nin en ciddi iki rakibi Başakşehir ve Trabzonspor. Trabzonspor'un arkasında siyasi desteği de var.

Ikinci saridan kendini attirip cezali duruma düsmek acayip karaktersizliktir. Hani kart temizlemek icin uyduruk bi macta sari kart cezalisi olup temizlersin ama bu basitliktir. Forvetin sari karttan cezali duruma düsmesi bile komiktir. lan forvetsin,fenerin ön liberosu gustavo kafa göz bacak ne varsa dalmasina ragmen bu kadar kart görmüyor.

Üst Alt