SL 19/20 H:19 | Sivasspor 1-1 Rizespor | MS | 27 Ocak - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fikstür gerçekten çok iyi.Uc maç kazanınca kendimizi ilk üçte görebiliriz.Ancak şampiyon olmak için stoper ve 8 numara lazım.Tek hamle olacaksa da stoper olsun,geri kalan tüm eksik mevkiler için Donk yeter.

Fenerbahçe'yi bu sene tek durdurabilecek takım siyasi desteği de arkasına alan Trabzonspor. Bizim şampiyonluk şansımız 0 renktaşlar erken uyandıralım üzülmeyin sonra.

Benim son iki sene ümidim çok yüksekti şampiyonluklara. Bu sene nedense hiç inanmıyorum.O havayı takımda göremiyorum malesef.Sivassporun takılmasına üzüldüm.Fb yalnız başına kalabilir. Bizim hiçbir maçımızın garantisi yok.Kayserispor maçı için bile rahat değilim.

8 de kapanir 28 de kapanir
Sorun Sivas değil kuşlar.
Bizim kuşları geçme ihtimalimiz yok.
Adamların tek zor maçı kaldı o da haftaya hamsilerle onu kaybetseler bile kalan maçlarda kayıpsız giderler.
önlerinde engel kalmıyor.

İlk yarıdaki enayilikleri yapmayacaktik

Bazi arkadaslar anlamak istemiyor bir turlu

Ikinci devre 5’te 5 yapalim, gorun bakin neler oluyor

Kalan 3 mac kayseri, pasa, malatya
Kim inanmiyor buna

Sonra bizim zor maclar baslayacak ama havayi yakalamis olacagiz insallah
Aynen renktaş 3te 3le kadıköye gitsek ciddi hava yakalarız millet inanmıyor geçen hafta herkes sivas yensin deyip durdu takılsalar 6ydı şimdi fark rizenin son dakikada elinden kaçırdığı sıvası orada yenmememiz için hiçbir sebep yok şansımız var geçen sezon yaptığımızı bu sezon da yapabiliriz ama burada buna pek inanan yok

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sorun Sivas değil kuşlar.
Bizim kuşları geçme ihtimalimiz yok.
Adamların tek zor maçı kaldı o da haftaya hamsilerle onu kaybetseler bile kalan maçlarda kayıpsız giderler.
önlerinde engel kalmıyor.

İlk yarıdaki enayilikleri yapmayacaktik

Aynen renktaş 3te 3le kadıköye gitsek ciddi hava yakalarız millet inanmıyor geçen hafta herkes sivas yensin deyip durdu takılsalar 6ydı şimdi fark rizenin son dakikada elinden kaçırdığı sıvası orada yenmememiz için hiçbir sebep yok şansımız var geçen sezon yaptığımızı bu sezon da yapabiliriz ama burada buna pek inanan yok

Takım buna inandırmıyor maalesef. Sanki büyük takım olmanın verdiği avantajla 2 3 maç kazanmışız gibi geliyor bana hala. Benden çok isteyen yoktur şampiyonluğu ama bu seneki önceliğim fbnin şampiyon olmaması.

Üst Alt