⚽ SL 19/20 H:20 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 2 Şubat - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Defans zaaflari yine devam ediyor.Disiplinsizlikten mi konsantrasyon eksikliginden mi bilemedim.Hala arkaya top kaciriyoruz.Seri ve Belhanda cok laubali bir bicimde top kaptiriyorlar.Iyi taraflar Mariano toparlanmaya basladi.Feghoulie'ye umarim attigi goller moral olur ve oyununu daha da duzeltir.Hala sampiyonluga oynayan takimlar arasinda en kotu futbolu biz oynuyoruz bu da insanin nesesini kaciriyor.Kadikoy'e kadar puan kaybi luksumuz yok.Kadikoy'de en kotu beraberlik lazim.O maca kadar yeni transferlerle takimin oyunu da oturursa daha farkli seyler konusabiliriz.Farkli galibiyetleri ozlemisiz.Umarim bu galibiyetler takima ozguven kazandirir.

İlk yarı fena oynamadık yedek takım olmasına rağmen.Ligin 2.devresine 5 te 5 ile başlayacağız dediğimizde gülenler olmuştu.Hala bizi tutup tanımayanlar var.Bir kere o havayı yakaladıkmı bu işin peşini bırakmayız hiç bir şekilde.Finishe başak biz fener ile gireceğiz görünen oki.Ben hamsilerin bu oyunla ilk 3 e gireceğini düşünmüyorum.Şampiyonluk hiçte uzak değil. 10 puan gerideykende böyle düşünüyordum şimdide.Hele fener loserlarına hayatta kaptırmayız o kupayı.Mayısta yine şenlik var.Önce karı profunun ipini çekeceğiz sonrada o zengin züppe yalı çocugunun.E bir laf vardır bizle uğrasanın cocuğu olmaz.Sende anlayacaksın yalı bebesi.

En azılı belhanda düşmanlarından biri olarak bu takımda yeri olmayan ilk adam seri sonra da belhandadır...seriyi gördükçe belhanda bile daha bir kabul edilir gelmeye başladı... lemina yokken iyice yalama oldu..

Kayseri lig sonuncusu olabilir ama dünkü maça bakarsak çok kötü bir kadroları yok ... Bu kadro sene başı bir araya gelmiş olsa muhtemelen orta sıralarda bitirirlerdi.. Özellikle yeni forvetlerini beğendim sol açıktaki eleman zaten ilk maçta da başımıza bela olmuştu ...Orta sahaya mensah da katılınca epey dirençli bir takım olurlar...

En azılı belhanda düşmanlarından biri olarak bu takımda yeri olmayan ilk adam seri sonra da belhandadır...seriyi gördükçe belhanda bile daha bir kabul edilir gelmeye başladı... lemina yokken iyice yalama oldu..

Kayseri lig sonuncusu olabilir ama dünkü maça bakarsak çok kötü bir kadroları yok ... Bu kadro sene başı bir araya gelmiş olsa muhtemelen orta sıralarda bitirirlerdi.. Özellikle yeni forvetlerini beğendim sol açıktaki eleman zaten ilk maçta da başımıza bela olmuştu ...Orta sahaya mensah da katılınca epey dirençli bir takım olurlar...
Seri kadar boş beleş bi adam yok.. Belhanda da boş.. ama hocanın aklı bu sene ikisinden de daha da boş

alt lig seviyesinde ataklar yapan kayserspor bile ne derece pozisyonlara girdi.
defansımız çok vasat kim ne derse desin.
donk marcao arkalarına atılan her top tehlikeli.
donk sağlam ama hızlı değil Lyundama gibi, marcao da dengesiz oynuyor her an herşeyi yapabilecek gibi.
saracchi yoktu hemen de etkisini gösterdi sol kanat hiç işlemedi nerdeyse bütün ataklar sağdan geldi.
belhandanın oynaması etrafındaki herkesi etkiledi en başta Emre'yi.

Seri konusunda en net yorumu burada ben yapmisimdir hemde Eylül ayında filan bu adam çok iyi topçu ama bizim ligte olamaz imkansız
Çünkü sertliğe gelemeyen narin bir zenci bu arkadaş
Yanına 1 Melo 1 lemina koyarsan anca
Bizde leminasiz seri oynayınca delik deşik oluyoruz ciddi bir takım mahvedirdi bizi
Seriyi bilenler bilir bu adam dehşet paslar atar yani hızlı aniden sprint atacak oyuncular olursa sahada sana gol attırır
Ara pas uzun pas hepsini atar

Ama.sen bu adamı onliberoya koyup birader savunma yap top cal adam marke et dersen ismin kupa canavarı fatih terim bile olsa eleştiriyi yersin puan kaybı da yaparsın

Seri konusunda en net yorumu burada ben yapmisimdir hemde Eylül ayında filan bu adam çok iyi topçu ama bizim ligte olamaz imkansız
Çünkü sertliğe gelemeyen narin bir zenci bu arkadaş
Yanına 1 Melo 1 lemina koyarsan anca
Bizde leminasiz seri oynayınca delik deşik oluyoruz ciddi bir takım mahvedirdi bizi
Seriyi bilenler bilir bu adam dehşet paslar atar yani hızlı aniden sprint atacak oyuncular olursa sahada sana gol attırır
Ara pas uzun pas hepsini atar

Ama.sen bu adamı onliberoya koyup birader savunma yap top cal adam marke et dersen ismin kupa canavarı fatih terim bile olsa eleştiriyi yersin puan kaybı da yaparsın

Lemina - Mensah yapsaydik keske

Üst Alt