SL 19/20 H:20 | Gaziantep FK 5-1 Sivasspor | MS | 2 Şubat - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan :asd: :asd: :asd:

Maşallah dediğiniz 1 gün yaşamıyor, geçen haftalarda Sivas uçar kaçar deniyordu.
İki galibiyet alındığı zaman hep böyle olur. Bize de daha iy ioynuyor demeye başladı sözde yorumcular. Oysa tek fark oyuncu performansı ve bir iki oyuncunun maça dinamizm katması.

Emre Akbaba ve Saracchi'yi çıkart ve Nagatomo, Belhanda ve Feghouli gibi adamları koy yine statik oluruz. Çünkü takımda taktik falan yok. Bireysel oyuncu performansları ile iki yıldır şampiyon olduk. Bu sene de olacağız. Nedeni iyi oluşumuz değil rakip olmaması.

Beşiktaş ve Fener balonlari patladi. Bu mağlubiyetle Sivas da ciddi düşüşe geçer. Bunun altından kalkamazlar.

Şampiyonluğu Saracchi, Emre Akbaba, Falcao, Muslera, Lemina ve Onyekuru belirleyecek.

Türkiye Ligi'nin çok üstünde bir kadromuz var. Sene başında da böyleydi. Şimdi iyice güçlendi...

Sivas'ın dağılma süreci başlar bu maçtan sonra, Başak-Ts-Alanya serisiyle lig liderliğinide karadeniz ekibine iade ederler diye düşünüyorum. Sivas ile ilgili pek bir beklentim yoktu zaten 7 tane zirvede takım var ama şampiyon olma ihtimali olan 3 takım var Ts,Fb ve biz.

Sivas'ın dağılma süreci başlar bu maçtan sonra, Başak-Ts-Alanya serisiyle lig liderliğinide karadeniz ekibine iade ederler diye düşünüyorum. Sivas ile ilgili pek bir beklentim yoktu zaten 7 tane zirvede takım var ama şampiyon olma ihtimali olan 3 takım var Ts,Fb ve biz.

Alanyaya yenilseler, Başka ve trabzonlada berabere kalsalar nasılda güzel olur degil mi. Resmen gomisin stoperleri alıp götürüp boş alan açtığı gibi bize ortadan yardırmak için bir yol açar canım sivasım

Üst Alt