SL 19/20 H:20 | Trabzonspor 2-1 Fenerbahçe | MS | 1 Şubat - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fener bayagi pozisyona girmiş şanssızlıklari devam eder umarim bizim maçta yensek şunları bu sene artık
Şanssızlık degil ki her mac boyleler son vuruş becerileri yok,ama şöyle diyebiliriz umarım bu beceriksizlikleri bizim.macta da devam eder. Muric oyle golcu bir adam degil zaten prese dayali oyunu var ki.dususte,yanindaki garry de gunu gunune uymaz bir kruse var iste bir de cok sut deniyorlar zaten uzaktan sutla kurtardiklari maç sayısı da fazla,sut attirmayacak kruseyi tutacaksin

Şanssızlık degil ki her mac boyleler son vuruş becerileri yok,ama şöyle diyebiliriz umarım bu beceriksizlikleri bizim.macta da devam eder. Muric oyle golcu bir adam degil zaten prese dayali oyunu var ki.dususte,yanindaki garry de gunu gunune uymaz bir kruse var iste bir de cok sut deniyorlar zaten uzaktan sutla kurtardiklari maç sayısı da fazla,sut attirmayacak kruseyi tutacaksin

Ersunun futbolu bana Tudor’u anımsatıyor. Zaten bizim kadrodan aldığı adamlarla oynuyor hep. Tudor deplasmanlarda önlem alacağım diye oyun tarzını değiştirirdi. Ersun bunu yapmıyor. İkisi arasındaki en büyük fark bu.

Genelde yok. Yazin sicaklarda bazen hard lemonade veya Smirnoff ice tarzi seyler icerim. Yilda bir kere de Miller High Life 6 ya da 12 pack alir bir iki haftada onu tuketirim. Onun da belli bir zamani yok. Kafama ne zaman eserse. Whiskey ictim gencken hoslanmam. Babam icerdi kacak oldugu donemlerde. Kucukken buzdolabinda buldugumda meraktan vodka, vicki, raki ne varsa denemistim. 😁
Afiyet olsun : ) Bu sene zor olacak ama sampiyon olursak Midwest turunu berbaer atalim : ) Ne guzel bir sevda Galatasarayli olmak, mekan zaman tanimaz.

Şöyle biraz antuya bakayım dedim sabah sabah,bakmaz olaydım. On dk da ahmet ercanlar zeka seviyesine indim ve hemen kapattım.

Arkadas,adamlar herkesin kendilerine düşman olduğunu ve komplo kurduklarını iddia ediyorlar (bir ikisi haric). Bunlara göre,Trump,Rte,Bahceli,İran,Kuzey Kore,Tanos,Voldemort,Tom Ve Jerry,Nihat Ozdemir,Thor,Targaryenler ,Mr.Bean,Robert de Niro,Escobar,herkes kendilerine karşı cephe oluşturmuş.
O kadar kafa gitmis ki Nihat Ozdemir ve Erdoğan'i bile fener düşmanı ilan ediyorlar.

Allah ıslah etsin diyeceğim de,bunlar umutsuz vaka

Fener baska nerede puan birakir sence?
Bence kalan tüm deplasman maclari soru işareti FB için.
BJK deplasmanina kadar, Ankaragücü deplasmanı var, Konya deplasmani var, Antalya deplasmanı var, hatta Gençlerbirliği deplasmanı dahi tehlikeli. Hepsi de düşme hattından kurtulmaya çalışan takımlar. Her şey olabilir.

Bizle de oynayacaklar Kadıköy'de. Son 20 maçın 10'u berabere bitti orada. Bugüne kadar beraberliğe galibiyet gibi seviniyorlardi seri bozulmuyor diye ama, bu sefer beraberliğin FB açısından mağlubiyetten bir farkı yok.

Son nokta da fikstür matematiğinin hafta hafta nasıl işleyeceği olacak.
Yani Sivas-Ts-Basak grubu FB ile puan farkını 23-24 haftalara kadar 5-7 bandında tutarsa, e tabi 10 haftada 3 takıma birden 7 puandan gelmek imkansıza yakın bir şey olacağı için, hırs ve motivasyonları da kaybolacak ve puan kaybetme ihtimalleri hafta hafta daha da artacaktır.

Üst Alt