SL 19/20 H:21 | Fenerbahçe 1-1 Alanyaspor | MS | 8 Şubat - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EQCQ2CFU4AAZ0br
Cenabetlikte bizden daha üst seviye bir forum yok ki. :D

Yahu Altay'in boyu zaten uzun 30 cm dahi one gelse buyuk avantaj

Bunu volkan karaktersizide ççok yapıyordu.çok penaltı kurtardı böyle.Kesin o öğretmiştir..
Altay çakalıda hep yedirmişti.Hakemler uyandı artık.
Bizim muslera bu konuda çok dikkat ettiği için fazla penaltı kurtaramıyor.
Öne çıkmak çok büyük avantaj.
Bunu altay kadar yapan kaleci yok ligde..

Alanya ligin en organize takımlarından, net pozisyon vermediler nerdeyse. Bu arada kuşlar ciddi ciddi Muriqi'ye çok bağlı. Muriqi sahneye çıkmazsa kilidi açamıyorlar. Şampiyon olacak takımın öne çıkacak daha fazla oyuncusu olmalı. Ligin en hırslı takımı ama beceri olarak güçlü oyuncuları yok. Bu ister istemez kopmalar yaşamalarına sebep oluyor.

Ulan bir kişide çıkıp fenerin ilk golünü atmasına sebep olan uydurma olduğunu penaltıyı dile getirmiyor.

Resmen arada kaynadı.
Öyle saçma penaltı mı olur?

Yahu inanılır gibi değil.Hani kimseden ses çıkmadığı için,bende kendi kendime penaltı olduğuna inandırmaya çalışıyordum.
Ama bir türlü penaltı diyemiyordum.
Senin bu yorumu görünce rahatladım yazayim dedim

Gerçekten tam bir rezillik.
Sene başından beri en çok bizim hakkımız yenmiştir.Ama en az konuşan biziz.Bizim başımıza gelenler bu üç camianın başına gelse ortalık yangın yerine döner.Biz geçen sene hakemler hakkında açıklama yaptıktan sonra hakemlerde insan deyip ortak açıklama yapan adamların şimdi ağlmaası yüzsüzlükde son nokta.

Ama bunlardan bağımsız bugünkü bjk maçında çalınmayan iki penaltı ve sorlothun pozisyonunun açıklaması yok.Arkadaş var onpozisyonları nasıl çözemiyor aklım almıyor.Ama en çok bu klüpler arasında bizim başımıza geliyor böyle net pozisyonlar.

onur, caulker, welinton, nsakala ve djalma'yi bu macta cok begendim ben. kaleci ve orta saha merkezi ceyhun haric güven vermedi. bakasetas ve cisse gününde olsa alanya cok rahat kazanirdi. fernandesin sakatligi yoksa oynatilmamasi büyük bir hata idi. hain ibfk ve cücünün katkisiyla besiktas'i yendiler. üst siralardaki takimlar direncli olunca fener dis geciremiyor gibi. hakem destegi olmadan zor gol atiyor fener. ankaragücü, antalya, konya gibi ekipler cani burnunda olacak fener maclarina ciktiklarinda.

hain ibfk ve cücünün katkisiyla besiktas'i yendiler. üst siralardaki takimlar direncli olunca fener dis geciremiyor gibi. hakem destegi olmadan zor gol atiyor fener. ankaragücü, antalya, konya gibi ekipler cani burnunda olacak fener maclarina ciktiklarinda.
Tamamen katiliyorum. Geri cekilirsen deli dana gibi saldiriyorlar ve o mucadele azmiyle de istedikleri sonucu aliyorlar. Bu mac ozelinde konusacak olursak, gecen haftadan moralleri de bozulmus. Bu aksamdan sonra iyice saha disi olaylara kayacaklar. Ersun'un bunu toparlayacak kadar gucu ve kuvveti yok kulup icerisinde.

Tamamen katiliyorum. Geri cekilirsen deli dana gibi saldiriyorlar ve o mucadele azmiyle de istedikleri sonucu aliyorlar. Bu mac ozelinde konusacak olursak, gecen haftadan moralleri de bozulmus. Bu aksamdan sonra iyice saha disi olaylara kayacaklar. Ersun'un bunu toparlayacak kadar gucu ve kuvveti yok kulup icerisinde.
mac eksigi bulunan trabzonspor'un son 10 macta 8 galibiyet almasi fenerin kimyasini bozdu. üstelik wakaemesiz ve ali palabiyikli bir müsabakada trabzona yenildiler. hüseyin cimsir epey bozdu bunlari. ali koc ali gevrekle ve hakemlerle falan o kadar oyun cevirmesine ragmen kumpas yerle bir oldu gecen hafta.

dikkat ederseniz fenerbahcenin maglup ettigi takimlar fenerle oynadiklari hafta üstünde ciddi baski hissetmeyen takimlar. basaksehir fenerin 2 puan önünde geldi, kazanip 5 yapmak yerine 1 puana geldiler ve silik bir görüntü sergileyip yenildiler. avci fenerin 2 puan önünde fener deplasmanina cikip yenildi. bu iki denyo ekip en azindan 1er puan alsa suan puan durumu cok farkli olurdu mesela.

Bunu volkan karaktersizide ççok yapıyordu.çok penaltı kurtardı böyle.Kesin o öğretmiştir..
Altay çakalıda hep yedirmişti.Hakemler uyandı artık.
Bizim muslera bu konuda çok dikkat ettiği için fazla penaltı kurtaramıyor.
Öne çıkmak çok büyük avantaj.
Bunu altay kadar yapan kaleci yok ligde..
Sene başından beri bas bas bağırıyor insanlar tek ayak çizgide olacak diye bu montofon Altay hala öğrenemediyse zekada bir problem var derim

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

VAR incelemesi yapılmış olsa Garry' nin faulünden dönerdi zaten. Ayrıca Ahmet Çakar' ın dediği gibi, AS lu oyuncu takımına avantaj da sağlamıyor; koluna temas etmese zaten tehlike bölgesinin çok uzağına gidecek o top. FB liler yine boşuna zırlıyor; maksatları sonraki maçlara yatırım yapmak...

VAR incelemesi yapılmış olsa Garry' nin faulünden dönerdi zaten. Ayrıca Ahmet Çakar' ın dediği gibi, AS lu oyuncu takımına avantaj da sağlamıyor; koluna temas etmese zaten tehlike bölgesinin çok uzağına gidecek o top. FB liler yine boşuna zırlıyor; maksatları sonraki maçlara yatırım yapmak...
Bizim macta Falcao gol attiktan sonra uc poziyon geriden gelerek Babel e el verdiler ya orta sahada sırf golü iptal etmek icin,serefsizler bunu konusmaz

Üst Alt