SL 19/20 H:21 | Gençlerbirliği 0-2 Trabzonspor | MS | 8 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:21 | Gençlerbirliği 0-2 Trabzonspor | MS | 8 Şubat

l42pZQ.jpg

Kaçırdığı gole bak yav iddaayi yatirdi

Ali koç hasan kartal in kardeşi aracılığla Gençlerbirliği ni mamalamış olabilir

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her maçı şike olabilir gözüyle nasıl izliyorsunuz anlamıyorum ben mesela öyle düşünsem hiç takip etmem züper ligi fb şike yapmaz değil yapar ama yok hasan kartal kardeşi falan baya zorlama oluyor, Gb ilk yarı da da baya zorladı tsyi o maçta da mı Koç emir verdi.

Her maçı şike olabilir gözüyle nasıl izliyorsunuz anlamıyorum ben mesela öyle düşünsem hiç takip etmem züper ligi fb şike yapmaz değil yapar ama yok hasan kartal kardeşi falan baya zorlama oluyor, Gb ilk yarı da da baya zorladı tsyi o maçta da mı Koç emir verdi.
Bu ligde herşey olur rize sivas maçında rizenin oyunu ve kaleci gökhan ın performansına bakın birde fb maçındaki performansına

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

trabzonspor orta sahasinda herkes komutan gibi takiliyor, bir tane gol atacak piyade er bulmalari lazim. ndiaye fener macinda oldugu gibi erkenden sariyi gördü ve soft oynuyor haliyle. sorumluluk almasi lazimdi bu mac. böyle maclarda oyun zekasi düsük ama hizli oyuncular kilit acabilir. 4-5 ikinci lig seviyesinde yerli ile oyunu tuttu gb ama ilk devrenin sonuna dogru patladilar kartlarla. nadir kirosunun yerine sio tek bacakla oynasa daha verimli olur.

Bu maca üst oynamak da iyi vallah.

Hamza nin dahil oldugu her mac alt bitmeye meyilli.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

trabzonspor orta sahasinda herkes komutan gibi takiliyor, bir tane gol atacak piyade er bulmalari lazim. ndiaye fener macinda oldugu gibi erkenden sariyi gördü ve soft oynuyor haliyle. sorumluluk almasi lazimdi bu mac. böyle maclarda oyun zekasi düsük ama hizli oyuncular kilit acabilir. 4-5 ikinci lig seviyesinde yerli ile oyunu tuttu gb ama ilk devrenin sonuna dogru patladilar kartlarla. nadir kirosunun yerine sio tek bacakla oynasa daha verimli olur.

Kimi tutuyon la bırak puan kaybetsinler işte ne güzel

Bu maca üst oynamak da iyi vallah.

Hamza nin dahil oldugu her mac alt bitmeye meyilli.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
hamza ligde 0-0i en iyi oynatan teknik direktör sayilir. aykut garabetini saymiyorum, herif zaten kendi sahanizdan cikmayin diye emrediyor muhtemelen. hamzanin ekip 1 gol yiyince mac izlenecek hale geliyor

Ünal hocadan şikayet ettikleri defansif zaaflar konusunda bir gelişme yok üstüne orta ikiliyi değiştirdikten sonra hücüm çeşitliliği de azaldı bence.

Trabzon haftalardir iyi degil

Fener macinda kötü oynadilar sirf sorloth ve ugurcan’in bireysel performanslari ayakta tuttu

Genclerbirligi ilk yari daha etkiliydi

Üst Alt