SL 19/20 H:21 | Sivasspor 1-1 Başakşehir | MS | 9 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sivas kazansın.Çünkü çöküşe geçtiler ligin sonunu getiremezler.Başak daha tecrübeli 1 takım lig sonunu getirmede.

Lider, sampiyonluk yasamis tecrubeli bir takim olsaydi onemliydi. Sivas'in son 10 haftayi kaldirmasi mumkun degil. Dusme hattindaki her takim can havliyle puan alir Sivas'tan. Besiktas'a yaptiklari gibi diger rakiplerimizide yenip sonra iddiasiz takimlara puan birakmalari en ideali.

Yok ondan demedim şimdi başşak'la aynı puanda olsak mı daha iyi psikolojik anlamda yoksa lider ile arada 2 3 puan fark kalsa mı?

Bana göre akbil ve zivas zaten sonunu getiremez orası ayrı mesele hatta ts'de getiremez.

Yok ondan demedim şimdi başşak'la aynı puanda olsak mı daha iyi psikolojik anlamda yoksa lider ile arada 2 3 puan fark kalsa mı?

Bana göre akbil ve zivas zaten sonunu getiremez orası ayrı mesele hatta ts'de getiremez.
Aslinda en iyisi berabere kalmalari. Rakiplerin toplam kaybi 4 puan olur tek macta. Beraberlik olmazsa Sivas'in kazanmasi tercihim. Tecrubesizliklerinden dolayi. Sampiyon olacak takimin Antep gibi vasat bir deplasmanda 5 yemesi imkansiz.

Bu arada, Trabzon'un savunma inanilmaz kotu. Bir forvet takimi nerelere goturuyor.

Üst Alt