SL 19/20 H:22 | Alanyaspor 0-1 Gençlerbirliği | MS | 16 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:22 | Alanyaspor 0-1 Gençlerbirliği | MS | 16 Şubat

EQ5Z-pzXUAA0m0e

Su pozisyonda bayragi kaldirdi ve hakem atagi kesti, pozisyon bitince kaldirsa belki 2 0 olacakti

Beşiktaş'ın şampiyon olma ihtimalinden daha fazla. Beşiktaş'tan gram endişem yok. Sebebi de bize geliyorlar çünkü. Beşiktaş o kadroyla hiçbir şekilde son haftalara kadar gelemez zaten. Bunlar hesap yapsa ne olur? Puan bakımından da hava bakımından da korkum yok.
Taraftari olmayan kulup sampiyon olamaz. Bunu ayri yere koyarsak, zaten Basaksehir'in top filan oy oynadigi yok. Uyuz uyuz ruhsuz ruhsuz top oynuyorlar. Kadro kaliteleri sayesinde Anadolu maclarinda pek takilmiyorlar sadece.
Buyuk takim reflexi denilen bir sey var. Biz birkac mac kazaninca nasil birden hava degistiyse, onlarda da ayni durum yasanabilirdi Basaksehir macini kazansalardi. 3 paunlik sistemde 3-5 puan fark hicbir sey.

Taraftari olmayan kulup sampiyon olamaz. Bunu ayri yere koyarsak, zaten Basaksehir'in top filan oy oynadigi yok. Uyuz uyuz ruhsuz ruhsuz top oynuyorlar. Kadro kaliteleri sayesinde Anadolu maclarinda pek takilmiyorlar sadece.
Buyuk takim reflexi denilen bir sey var. Biz birkac mac kazaninca nasil birden hava degistiyse, onlarda da ayni durum yasanabilirdi Basaksehir macini kazansalardi. 3 paunlik sistemde 3-5 puan fark hicbir sey.
Beşiktaş'ta o refleks yok işte. Ben Beşiktaş'ın ne zaman geriden gelip şampiyon olduğunu hatırlamıyorum. Başakşehir'den de sırf bizi şampiyonluktan ederler diye korkuyorum zaten. Onlar şampiyon olacak diye değil. Aynı şekilde Beşiktaş isterse üst üste 6 maç alsın yine de şampiyon olamazlar o kadroyla. İstedikleri kadar havaya girsinler o şampiyonluk refleksi yok onlarda. Fener'de var bak nispeten. Ama Beşiktaş diğer iki büyüğün iyi olduğu hangi sezonda şampiyon olmuş en son. Biz iyiysek biz, Fener iyiyse Fener, ikimiz de kötüysek Beşiktaş şampiyon. Bu şaşmaz.

Ulan boyle oluyo oluyo sonra ligin bitmesine 2 hafta kala bi macimiz oluyo yenersek sampiyonlugu ilan ediyoruz bi bakiyorum kutlamalardayim 😂😂 demekki bi de ilk yari mal mal puan dagitmasak su an lig formaliteydi

Beşiktaş'ta o refleks yok işte. Ben Beşiktaş'ın ne zaman geriden gelip şampiyon olduğunu hatırlamıyorum. Başakşehir'den de sırf bizi şampiyonluktan ederler diye korkuyorum zaten. Onlar şampiyon olacak diye değil. Aynı şekilde Beşiktaş isterse üst üste 6 maç alsın yine de şampiyon olamazlar o kadroyla. İstedikleri kadar havaya girsinler o şampiyonluk refleksi yok onlarda. Fener'de var bak nispeten. Ama Beşiktaş diğer iki büyüğün iyi olduğu hangi sezonda şampiyon olmuş en son. Biz iyiysek biz, Fener iyiyse Fener, ikimiz de kötüysek Beşiktaş şampiyon. Bu şaşmaz.
Yok bence de zaten sampiyon olamazlar ama kazansalardi aramizdaki 3 puanlik fark devam edecekti. Esasinda Basaksehir'den ziyade BJK'nin bizi sampiyonluktan etme ihtimali daha yuksek boyle dusunursek. Bize gelinceye kadarki fiksturleri cok zor ama olur da es kaza ordan iyi cikabilselerdi -ki fiksture bakinca rezil de olabilirler, vezir de- bizle oynayacaklari maca farkli bir hava ile cikabilirlerdi.
Basaksehir - BJK maci bizim sanssiz bir sekilde yenildigimiz Basaksehir macinin birebir kopyasi oldu.
Basaksehir'i ben hicbir sekilde tehlike olarak gormuyorum. Mac istanbul'da oynanacak olsa da teorik olarak deplasmana gidiyoruz. Fakat son BJK macinda deplasman trubunleri full idi, Basaksehir'in taraftari olmadigi icin de mac pratikte asil Basaksehir icin deplasman.
Velhasil kelam, hem oyunlari kotu, hem de taraftar gucleri yok. O yuzden Basaksehir tehlike degil bana gore.

Üst Alt