SL 19/20 H:22 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 14 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu Elia şerrosu da son maçını geçen yıl şampiyonluk maçında Mariano'ya karşı oynadı heralde. Okan da her hafta 60'larda ilk bunu alıp öbür hafta yine 11 çıkarıyor. Yine de 2-3 güzel atağı var Başak'ın, Sergen yanında balıyla gelmiş heralde, Avcı hala takımda olsa 2-0 filan biterdi şu devre.

Ne boktan bir maç yaw. BJK ın kalitesi belli de BŞ önceki senelerin çok gerisinde nedense?..Bu iki takımdan da bir halt olmaz, sonuç ne olursa olsun. BŞ in yine ilk üçte olacağına dair tahminimden şüpheye düştüm...

BŞ kazansın istiyorum. Hiç olmazsa ''Ağlama kirliliği'' bir nebze azalır bari; sıkıldım bu heriflerin yersiz zırlamalarından...
Niye kazansın üstat bejeke altımızda başak üstümüzde başak kaybetsin başak balondur geçen sene de söyledik fener bu balonu patlatınca fener de şişti onların balonu da sonra patladı. Her şey algıda bitiyor üstat. Trabzon ve Alanya dışında iyi oynayan yok ki biz son düzlüğe girince alanyayı nasıl madara ettiğimizi gösterdik. Trabzon, sivas bunlar bize çerez gelir... 23 geliyor...

biz ne izliyoruz baba ile ilgili görsel sonucu

Üst Alt