SL 19/20 H:23 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 22 Şubat - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ts den kormayın diyen arkadaşlar var şaşırıyorum. Adamlar kötü de oynasa puan alıyor, eksik maçları var. Devlet desteği var. Ayrıca gazla çalışan bir yapıları var. Üstüne tsli oyunculara çok büyük bir şampiyonluk primi vaat edildiğine eminim. Puan elbette kaybedecekler ama biz kaybetmeyecek miyiz? Bu ts evindeki maçları kazansa deplasmandan da 2 galibiyet alsa bitirir işi. Bizim yarın puan almamız şart.

Ts den kormayın diyen arkadaşlar var şaşırıyorum. Adamlar kötü de oynasa puan alıyor, eksik maçları var. Devlet desteği var. Ayrıca gazla çalışan bir yapıları var. Üstüne tsli oyunculara çok büyük bir şampiyonluk primi vaat edildiğine eminim. Puan elbette kaybedecekler ama biz kaybetmeyecek miyiz? Bu ts evindeki maçları kazansa deplasmandan da 2 galibiyet alsa bitirir işi. Bizim yarın puan almamız şart.

Hamsilerin puan alması yarın bizim 3 puan almamızı zorunlu hale getirdi. Enteresan ama forumda beraberliğe sevinenler olması. Kargalar 3 puan alsa yarın beraberlik bize yarayacaktı.

+ 2 senedir yarıştığımız Başak'tan farklı olarak içerde dışarda arkalarında büyük taraftar desteği var. Bizim tek şansımız bunlarla içerde maçımızın olması. Yok biz bundan 5 kat eksik ve daha kötü yönetilen bitik Beşiktaş'a Umut Nayir kazmasının golüyle pozisyona bile giremeden yenilirken herifler 3 as oyuncularından yoksun 1 puanı kopardılar. Ciddi şampiyonluk emareleri bunlar. Benim tek dayanağım şampiyonluk yarışında ülkede Galatasaray'ın haricinde son düzlüğü oynamayı bilen kulüp olmadığına inancım, yine tarih şaşırmaz inşallah. Yoksa sahadaki oyuna, adanmışlığa, yönetim-taraftar ve dediğin gibi hükümet desteğine baktığında ligi herhangi bir şekilde şu Trabzon'un önünde bitirebilmemiz pek inandırıcı gelmiyor.

Trabzonda abdulkadir ömür dönecek ve nwakaeme var bu ikisi hücum ve oyun gücü olarak cok etkili isimler. Bugunki oyun üzerinden trabzonu değerlendirmeniz büyük yanlış. Altin degerinde 1 puan aldilar.

Trabzonun hucum yönunden bir sıkıntısı yok ki.İzlediğim fener ve beşiktaş maçlarında rakipler sezonun en iyi topunu oynadılar.

Hamsilerin puan alması yarın bizim 3 puan almamızı zorunlu hale getirdi. Enteresan ama forumda beraberliğe sevinenler olması. Kargalar 3 puan alsa yarın beraberlik bize yarayacaktı.

Kazanman gerekiyorsa kazanırsın ama gerekmiyor yarın berabere kalsak bile fark 2 maç eksiğiyle 5 biz bunları yendik mi yine 2 bir maçta takıldılar mi biz de kazandık mı iş tamam kalan maçların alayını alacak değiller ya.

Ayrica basak da sinsi sinsi ilerliyor
Rizeyi yenebilirlerse lider oluyor
Anlayin artik, bu sene fb bjk filan bitti coktan
Bizim devam edebilmemiz icin ts sivas basak puan kaybetmeli
Ve biz hep kazanmaliyiz

Trabzon'un rakibe bu kadar pozisyon verip, 1-0 öne gecip 2-1 geriye düsüp sonunda 90+1 de can havliyle 1 gol daha atip Istanbuldan 1 puanla dönmesi gercekten müthis bir sanslilik göstergesi.

Biz olsak 3-0 falan olurdu herhalde bizim sanssizligimizla.

Üst Alt