⚽ SL 19/20 H:23 | Fenerbahçe 1-3 Galatasaray | MS | 23 Şubat - Sayfa 272 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belhanda oyundan cikarken Ahmet’in yuz ifadesi de muthisti

Belhanda yaklasiyor, Ahmet tam konsantre olmus oyuna girmeye hazirlaniyor

Derken Belhanda Deniz’e şaplağı atiyor

Ahmet o anda “napiyo lan bu manyak” der gibi bakarken bir anda aklina daha oyuna girmemis oldugu geliyor
Hemen daliyor sahaya
“Ben girdim ki, oyundayim ben, belhanda cikti ki, lay lay laayy” der gibi

Ama hakkaten bu belhanda kafadan ariza
Deniz kendini kaybedip kulubeye dalmasa, kendini yere biraksa mac 11-10 devam edecek

Ha boyle maclarda bu gibi ariza futbolcu da gerekiyor takimda bir tane, orasi da ayri konu

Maçın tekrarını izledim dün gece, 20-21 yıllık serinin bitmesi harika bir şey onun sevinci bir yana bu sene Fenerbahçelilerin en iyi futbolu Fenerbahçe oynuyor tezinin yıkılmasını da ayrıca görmüş olduk. Ne önde pres yapmışlar, ne pozisyona girmişler, berbat bir maç çıkarmışlar. Beni bile hayal kırıklığına uğrattı dünkü Fenerbahçe. Önceki yıllarda Kadıköydeki maçlarda ürkütücü baskıları olurdu maç içinde. Saçma sapan tesadüfen ortalar yapıp durmuşlar. Galatasaray savunmada rahat rahat pas yapmış. Yenilmemek için oynamış gibi alanları kapatmakla uğraşmışlar maçın büyük bölümünde (özellikle ilk yarı)

ERixeUrXUAMfsLI

Üst Alt