⚽ SL 19/20 H:23 | Fenerbahçe 1-3 Galatasaray | MS | 23 Şubat - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu akşam rüyamda galatasaray besiktas maçı oynadığımızı gördüm... sıkıntılı bir rüyaydı. 80de gol yiyorduk yarı alanımızın ortasından atılan bir serbest vuruşa ceza sahasında biri dokunuyor musleranin sağındaki direkte bir galatasaraylinin sırtına çarpıp gol oluyordu... sonra sayilmiyordu gol ama yine uzun bir top sekip bu sefer kendiliğinden kaleye giriyordu... ama mac skoruna bakınca 4-0 galatasaray önde gösteriyordu...

Fener maçı ne olur bilmiyorum... Bu da böyle bir eyorlamam...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu takım savunmasını birazcık doğru yapabilsek bizi yenme ihtimalleri yok.

Top rakipdeyken özellikle bu maçda tüm oyuncular sisteme sağdık kalıp hemen geriye gelmeliler.
Geriye gelmekde yetmez.Takım olarak doğru yerde durup takım olarak hareket edeceksin.
hoca dün akşamki atletico maçında nasıl takım olarak defans yapılır tüm takıma seyretttirmesi lazım.

İşte bu yüzden emre,adem,feg bizim oynayacağımız oyunda yetersiz kalabilirler.Hızlı oyuncu olarak bir tek onyekuru var.
Mesela andone çok iyi olurdu.

Bir kerede biz anadolu takımı gibi oynayıp kazanalım.Fener büyük maçlarda hep kontrollü oyun,daha çok defansif oyun oynamıştır.O yüzden büyük maçlarda galibiyet yüzdesi fazladır.Biz ise tam tersi heryerde içerde deplasmanda her zaman büyük takım gibi atak oynamışızdır.

Şu tribün baskısını kafada kıramıyor bizim oyuncular.

Derbilerin kuralı şudur; ilk 10 dakika taraftarla baskı yersin o anlarda fenerli oyuncular yorulana kadar gol yemeyeceksin. Sonra sahada futbolun ile hüküm kurarak hem fenerli topçuları hem tribünün agresifliğini alacaksın. Tribün gazı almak çok önemli, 2011'de 2-2 olan maçın ikinci yarısında ki gibi oynarsan biz ordan 3 puan alırız.

O saha içi üstünlüğü alamıyoruz sorun burda. Psikolojik olarak tribünleri yıkamıyoruz, bunun içinde iyi futbol lazım.

Kesinlikle ve kesinlikle orta sahadan başlayan bir alan savunması yapmalıyız. Kedni 2. bölgemize kadar çekilip savunma yaparsak hapı yutarız. Çünkü biz bunu hiç beceremiyoruz. Özellikle savunmadan çıkarken özgüvenli bir şekilde riskli paslaşmalar asla yapmamalıyız. Seri ye kesinlikle sırtı dönükken pas atılmamalı. Rakip Seri yi paspas yapıp topu alıp gidiyor. Bu şekilde ki oyun anlayışında Fenerbahçe maçı kazanmak zorunda olduğu için arkada açıklar verecektir ve en büyük zayıf yanları da bu. Burada tabiki Onyekuru ya büyük iş düşüyor.

şu maç rize kadar konuşulmadı bu ülkede

1 senedir kimle konuşsam bunu söylüyorum

kabul ediyorum rize maçında hakem rize aleyhine art niyetli davrandı ama bizim şampiyonluk rize maçına kalmadan kadıköyde gelebilirdi şu maçı katletmese hakem

topalı atamamıştı ayrıca bu maçta

bu sene kadıköydeki bjk maçında da maçı resmen verdiler fenere
rize maçı kadar konusulmamasının sebebi o sezon onca hakem doğramasına karşın hiç hakemi ve rakibi yenememiştik.o sezon hem hakemleri hem rakibi yendiğimiz nadir maçlardandı o yuzden o kadar konusuldu. içerideki bjk maçı da aynı kategoride olabilir.
haksız mıyım kamki @Erol S. Aydinli bağırta bağırta koymuştuk

Üst Alt