SL 19/20 H:24 | Alanyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 28 Şubat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:24 | Alanyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 28 Şubat

Bir Erol Bulut efsanesi var ama ben Alanya'nin oynadığı oyundan hicbirsey anlamadım.
Beşiktaş da önemli bir maç aldı içerde Ankaragücü sonra bize gelicekler
Bu maç berabere bitse iyidi ama hakem izin vermedi, seken topa penalti verdi.

Tinercileri yenemeyen her takım kendisini sorgulamali evet pozisyona giriyorlar ama.heriflerin arka taraf altın madeni gibi hızlı kaçan her takım yamultur

Üzülmedim, sonuçta karbona erol'a çaktılar. Berabere bitse daha iyi olurdu ama sorun degil, hepsine koyup şampiyon olacaz. No problemooo

Bjknin neyinden korkuyonuz abi iyi misiniz bjk'den bahsediyoruz? Kalesinde kova var, defansları bitik, kanatları bal yapamayan arı. Bir tek orta sahaları iyi. Onda da Lemina - Seri karşısında etkisiz kalırlar.

Kargalarin sampiyon olmasi icin

Basaksehir
Sivas
Trabzon
Biz

4-5 mac hepimiz yenilecez de, onlar hepsine kazanacak da sampiyon olacak

Simdi baktimda fiksturleride hic fena degil.

ev
Ankaragucu
Antalya
Konya
Kasimpasa
Fener
Nasıl fena değil yav.
Konya, A. Gücü, K. Paşa üçlüsü direkt düşmemeye oynuyor. Düşmemeye oynayan takımların maçları her zaman tehlikeli ve zor geçer.
Fuat Çapa'nın iyi bir TD olduğunu düşünüyorum. BJK maçına kadar oyun anlamında üste koyacaklardır.
Konya'nın başında Bülent Kaptan var. Kadroları da fena sayılmaz.
Ankaragücü'nün TD'si de çok iyi. Ön tarafları uçurtma. FB'yi delik deşik ettiler.
Antalya desen çıkışta.

beşiktaş, kaybettiği başakcity maçında da fena değildi.

oyunları yükselişte.

yabana atılacak takım değil. ama sonunu getirmek istiyorsak rakibin formundan bağımsız olarak evde yenmek durumundayız.

Sergen'e helal olsun gelir gelmez şu veteranlar kadrosunu bile büyük takım gibi oynatmayı başarmış. Çok daha erkenden koparabileceği maçta son toplar Burak dışında oyunculara geldi diye öne geçemedi Beşiktaş. Alanya topu alamayıp fizik avantajını da kullanamayınca çok düz takım oluyor. Biraz Rıdvan hesabı olacak da Beşiktaş'la zaten Pazar günü puan farkını 8 yapacağız, daha da içeride 11 puan yapacak derbiyi oynayacağız. Neden bu kadar üzüldü insanlar anlamadım. Potansiyel Fener hocası Erol'un aciz kaldığı her maç iyidir şu saatten sonra, hele de Fener'den her türlü daha iyi ve hakkaniyetli bir çaba içinde olan Beşiktaş'a. Fener bunların üstünde yer almayı hak etmiyordu, bu hafta onu bile kaybedecekler gibi.

Üst Alt