⚽ SL 19/20 H:24 | Galatasaray 3-0 Gençlerbirliği | MS | 1 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kadıköy'deki oyunu ve adanmışlığı devam ettirirsek Fener'in 2011'de şaibeyle yaptığı 17'de 17'yi bile alnımızın akıyla yapabiliriz. Tabii Trabzon ve BJK'yle içerde oynayacak olmamız da bana bunu daha rahat söyletiyor. Takım takım olunca Lemina'nın bile eksikliğini aramayabiliyorsun işte. İnşallah bundan sonra ligin kalanını da Luyi hariç tam kadro oynarız. Ligdeki tartışmasız oyuncu ve teknik kadro farkımızı göstermemiz biraz geç oldu ama böyle disiplinli devam edersek sonu güç olmayacak inşallah.

3-4 golden aşağısını beklemiyorum. Falcao'nun yine en az 1 golü var, olmalı.

İçerdeki maçlar daha sıkıntılı oluyor. Bizim oyunumuz rakibi bozmaya yönelik olduğu için deplasman problemini çözdük ama içerdeki maçlarda full defans yapan rakibe karşı farklı bir formül bulmamız gerekiyor.

Artık 50 bin kişi olma zamanı dosta düşmana mesaj vermeye devam etmeliyiz her maç adım adım gidiyoruz her maçı da final görüyoruz

genclerbirligi'nin hücum hatti cok iyi. stancu, sio, candeias, ayite, sessegnon ve rahmetullah gibi yetenekli oyunculari var.

gencler'in büyük takimlara sansi tutmuyor. kücüklere de yenilmiyorlar. son 2 maci aldilar. bi tek rizeye yenilgileri var ufaklardan.

kesinlikle zor mac olacak ama 3 puani almaliyiz.

genclerbirligi'nin hücum hatti cok iyi. stancu, sio, candeias, ayite, sessegnon ve rahmetullah gibi yetenekli oyunculari var.

gencler'in büyük takimlara sansi tutmuyor. kücüklere de yenilmiyorlar. son 2 maci aldilar. bi tek rizeye yenilgileri var ufaklardan.

kesinlikle zor mac olacak ama 3 puani almaliyiz.

İlk golu ne kadar erken atarsak o kadar iyi.

Üst Alt