SL 19/20 H:24 | Trabzonspor 5-2 Rizespor | MS | 29 Şubat - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu hamsilerin bizle olan maça kadar 6 maçı maçı var. Bu 6 maçın 2 sinde ya da 3 ünde puan kaybı yaşayacaklardır. Ama biz de ts maçına kadar 2 ya da 3 maçta puan kaybı yaşarız. Arenadaki maçta da hamsilere koyar geçeriz.

Dk 60 olmuştu rize öndeydi dışarı ciktim skora bakayım dedim 4-1 olmuş oha .
hamsi kardeşliğinden ben şüphe etmedim .kırk yılın başı şampiyonluğa oynayan balık kardeşi takıma çelme mi takacaklardı?
Açık konuşayım şampiyonluk ihtimalleri bizden fazla

Rize'nin dusme hattinda olmasi iyi. Bizim macta sert oynarlarsa kirmizi kart durumunda diger maclari etkiler. Cok kossalar yine sonraki haftayi etkiler. Yeterki Ankara, Konya, Kasimpasa 1 - 2 galibiyet alsin. Beni asil korkutan Alanya deplasmani

Fener ile kupa maçı haftasında patır patır dökülür bunlar tahminim.Orta sahaları kaç haftadır dikkat ediyorum yol geçen hanı gibi.Hatta başak bunları yener hamsilerin sahasında.

Bu rizenin kalecisi gökhan akkan mıdır ne şeyimdir. Bu herif ya hayatında futbol oynamamış yada sivaslı korcan familyasından, mamayı seviyor. Başak bjk maçlarında da şaşkınlıkla izledim bunu

bu hamsi kafalilar iyi takim falan degil
3 yetenekli adamlari var onlar gerzek rakiplere karsi fark yaratiyor

Yoksa oyunu 2 ayri takim halinde oynuyorlar
Ileride topu kaybettikleri an ortasaha defans arasi 30 mt bosluk birakiyorlar

Rize gerizekalisi bugun akilli oynasa, hizli adamla maca baslasa veya 0-1’den sobra yine golu dusunse devreye 0-3 girerdi
Gerci devreden sonra bariz satilmis bir mac bardi orasi ayri
bjk’li gerzekler de 90 dk tek kale oynayip tum toplari kalecinin ustune vurdu, 3 atak gorup 2’sinde golu yedi

Normalde ciddi rakiplerde tokezlemeleri lazim ama bu sefer de hakemler ittiriyor
Bugunku macta bile baya ittirmek zorunda kaldi

Kesinlikle gevsememeli ve her macimizi kazanmaliyiz
Baska yolu yok

25 dakikada 5 gol atmak resmen gövde gösterisidir. 3ü duran toptan gelen gol olsa bile. son 8 macta 7 galibiyet 1 beraberlikleri var. trabzon gümbür gümbür gidiyor epeydir. nwakaeme oyuna girdikten sonra 1 gol 3 asist yapti. ndiaye her mac skora etki etmeye basladi.

abdülkadir ömür, sturridge, ekuban, yusuf gibi hücum silahlari düzenli katki yapamadi sakatliklardan dolayi. bizim macta novak yoktu, mikel basaksehir macinda yoktu, ömür fener macindan önce sakatlanmisti, wakaeme fenere karsi cezali besiktas'a karsi sakatti.

malatya macinda sonradan oyuna giren yusuf sari'nin attirdigi gol 3 puani getirdi. ilk rize macinda sturridge oyuna girip skora etki etti ve galibiyeti hazirladi, basak macinda yine sonradan oyuna giren yusuf'un ortasinda golü bulup 1 puan aldilar. besiktas macinda ekuban oyuna girdi ve seyiri degistirdi. bugün rize macinda nwakaeme 4 gole etki edip 3 puani getirdi. kulübede sürekli iyi oyuncusu olan bir adim öndedir.

25 dakikada 5 gol atmak resmen gövde gösterisidir. 3ü duran toptan gelen gol olsa bile. son 8 macta 7 galibiyet 1 beraberlikleri var. trabzon gümbür gümbür gidiyor epeydir. nwakaeme oyuna girdikten sonra 1 gol 3 asist yapti. ndiaye her mac skora etki etmeye basladi.

abdülkadir ömür, sturridge, ekuban, yusuf gibi hücum silahlari düzenli katki yapamadi sakatliklardan dolayi. bizim macta novak yoktu, mikel basaksehir macinda yoktu, ömür fener macindan önce sakatlanmisti, wakaeme fenere karsi cezali besiktas'a karsi sakatti.

malatya macinda sonradan oyuna giren yusuf sari'nin attirdigi gol 3 puani getirdi. ilk rize macinda sturridge oyuna girip skora etki etti ve galibiyeti hazirladi, basak macinda yine sonradan oyuna giren yusuf'un ortasinda golü bulup 1 puan aldilar. besiktas macinda ekuban oyuna girdi ve seyiri degistirdi. bugün rize macinda nwakaeme 4 gole etki edip 3 puani getirdi. kulübede sürekli iyi oyuncusu olan bir adim öndedir.
Sisir sisir nereye kadar.

Haftada 1 mac oyniyan bir Trabzon var, adamlar Avrupa'da yedek kadroyla cikti, ve kazanirlarsa ertelenmjs maci sadece 3 puan onumuzde.

Rakibi sisirmeyin bu kadar.

Üst Alt