SL 19/20 H:25 | Fenerbahçe 2-2 Denizlispor | MS | 7 Mart - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:25 | Fenerbahçe 2-2 Denizlispor | MS | 7 Mart

Bugün başşak'ı da izledim, bunların başşak maçındaki performansını çözebilmiş değilim. Sanırım bug gibi bir şey oluştu, Doruk o maçtaki bir mesajıma wow vermiş de onu okuyunca hatırladım tekrardan. Pek çoğumuz bizim takımın içler acısı hali ve fenerin o günkü performansını görünce noluyoruz demişti hakikaten futbol enteresan bir şey yav 1 ay önce ne konuşuyorduk şu anki duruma bak.

Bugün başşak'ı da izledim, bunların başşak maçındaki performansını çözebilmiş değilim. Sanırım bug gibi bir şey oluştu, Doruk o maçtaki bir mesajıma wow vermiş de onu okuyunca hatırladım tekrardan. Pek çoğumuz bizim takımın içler acısı hali ve fenerin o günkü performansını görünce noluyoruz demişti hakikaten futbol enteresan bir şey yav 1 ay önce ne konuşuyorduk şu anki duruma bak.
O yorumunu atsana buraya abi

Garry Rodrigues hızıyla Clichy tarafını pert etmişti Clichy'e ne İrfan ne de Mahmut desteğe geldi zaten maç boyu ağırlıklı olarak Rodrigues kanadından geldiler. Bence kritik nokta Garry Rodrigues sakatlığı oldu ellerindeki tek hızlı ve çizgiye inen oyuncu sakatlanınca tamamen bittiler çünkü hücum çeşitliliği bitmiş oldu.

Rodrigues ligin ilk yarısında da bizim maçtan önce sakatlanmış sonrasında Antalyaspor'la iç sahada oynarken 1 tane pozisyona giremeyip maçı kaybetmişlerdi.

Bizim için Onyekuru çok önemliyse onlar için de Rodrigues önemliydi tabi gol kaçırıyor diye kızıyorlardı kazma diyorlardı ama olumsuz yönlerini fazla görüp olumlu yönlerini fark ettiklerinde çok geç olmuştu :asd:

Garry Rodrigues hızıyla Clichy tarafını pert etmişti Clichy'e ne İrfan ne de Mahmut desteğe geldi zaten maç boyu ağırlıklı olarak Rodrigues kanadından geldiler. Bence kritik nokta Garry Rodrigues sakatlığı oldu ellerindeki tek hızlı ve çizgiye inen oyuncu sakatlanınca tamamen bittiler çünkü hücum çeşitliliği bitmiş oldu.

Rodrigues ligin ilk yarısında da bizim maçtan önce sakatlanmış sonrasında Antalyaspor'la iç sahada oynarken 1 tane pozisyona giremeyip maçı kaybetmişlerdi.

Bizim için Onyekuru çok önemliyse onlar için de Rodrigues önemliydi tabi gol kaçırıyor diye kızıyorlardı kazma diyorlardı :asd:
Ben Gary'yi beğenmezdim bizdeyken, açıkçası özellikle son haftalardaki (geçen sezon) katkısını belirtmekle birlikte Onyekuru'yu da beğenmezdim. Açıkçası kesinlikle katılıyorum, ikisi de korkunç derecede katkı sağlıyormuş bu kadar fark yaratabileceklerini düşünmüyordum, özellikle Onyekuru'da ağır yanıldım.

Skora direkt katkı dışında çok sayıda ikincil katkısı da var, fb maçının full tekrarını izleyince net gördüm. Avrupa için fark falan yaratması söz konusu değil ama Türkiye'de inanılmaz etkililer hakikaten.

fener rahatlıkla öne geçebileceği ve lig için büyük favori haline geleceği periyotta kendi kendini mat edip sezonu kapattı.
trabzon'a yenildikleri maçtan sonra biz hariç herkesi yenebilirlerdi. o tablo gerçekleşse bize kaybetseler bile bugün 9 puan daha fazla toplamış olacaktılar. bu da onları bizim önümüzde tutardı. ama alanya maçı ile birlikte yok oluş sürecine girdiler. beğenmedikleri rodrigues'in sakatlığı da etkiledi bunları epeyce. takımda başka top taşıyabilen, adam eksilten oyuncuları yok. ilk yarıdaki galatasaray gibi oldular.

Ben Gary'yi beğenmezdim bizdeyken, açıkçası özellikle son haftalardaki (geçen sezon) katkısını belirtmekle birlikte Onyekuru'yu da beğenmezdim. Açıkçası kesinlikle katılıyorum, ikisi de korkunç derecede katkı sağlıyormuş bu kadar fark yaratabileceklerini düşünmüyordum, özellikle Onyekuru'nun, ağır yanıldım.

Skora direkt katkı dışında çok sayıda sekonder katkısı var, fb maçının full tekrarını izleyince net gördüm. Avrupa için fark falan yaratması söz konusu değil ama Türkiye'de inanılmaz etkililer hakikaten.
Onyekuru bambaşka bir seviye Garry'den 2 hatta 3 tık daha üst seviyede diyebiliriz hatta daha takım oyununa uygun oynuyor. Garry 2017-18 şampiyonluğunun Gomis'le beraber inanılmaz katkı yapmıştı o gün ki şartlarda rotasyondan girecek oyuncu dahi yokken baya hızıyla hücumlarda ciddi katkı vermişti sınırlarını zorluyordu. Kritik haftalarda Akhisar gibi zorlu deplasman da maçı aldırmıştı iç sahadaki katkısı zaten iyiydi.

Bizim Onyekuru bonservis çözmemiz lazım adam kendi evinde hissediyor bence bu da çok önemli o duygusal bağla futbolcuğuyla birleşince fena katkı veriyor.

Bunların bu sene tek kurtuluşu şampiyon olup paraları cukkalamaktı.Son şanslarıda gitti.Artık freni patlamış kamyon gibi sürekli aşağıya doğru çakılacaklar.En az 7 oyuncu almaları lazım 11 e onlarda kaliteli olmalı.Para yok alamazlar.Hiç bir yabancı iyi hocada bu leş takıma gelmez.Önümüzdeki senelerde dahada güleceğiz hallerine.

Bunlar parasızlık nedir uzun zamandır bilmiyor. Biz dibe vursak da en dip hallerimizde bile şampiyonluklar aldık. O zamanlarda parasızlık bu kadar önemli de değildi. Şimdi futbolda ekonomin kötüyse bir hiçsin. Görünen o ki ufukta yeni yeni fenerol kampanyaları vs var.

z8rbKpWT.jpg

Bunlar parasızlık nedir uzun zamandır bilmiyor. Biz dibe vursak da en dip hallerimizde bile şampiyonluklar aldık. O zamanlarda parasızlık bu kadar önemli de değildi. Şimdi futbolda ekonomin kötüyse bir hiçsin. Görünen o ki ufukta yeni yeni fenerol kampanyaları vs var.

Fenerol kampanyasından bir para gelmedi ki bunlara. Adil Rami'ye harcanan para feneroldan çoktur eminim ki.

Fenerol kampanyasından bir para gelmedi ki bunlara. Adil Rami'ye harcanan para feneroldan çoktur eminim ki.
Fenerol'dan bence ciddi bir miktar katkı aldılar en azından 2-3 ay ellerini rahatlattı ama Avrupa'ya gitseler o para fayda edecekti şimdi sadece bu senenin banka faizlerine gitmiştir gelecek seneye böyle bir imkanları da yok

Cl'yi geçtim UEFA'da göremiyor bu kekolar geçen yıl nanah bu sezon da anlaşılan gidemiyecekler 17 18de de vardara elendiler grup göremediler her sezon daha kötüsünü iyi başarıyorlar tebrik etmek lazım.

Üst Alt