SL 19/20 H:26 | Trabzonspor 1-1 Başakşehir | MS | 15 Mart - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzonspor forumuna girdim bitanesi şey yazmış; Beraberlik iyi sonuç lideriz, lig zaten bitti uefa'dan gelecek kararı beklicez lider olduğumuz için şampiyon ilan edilcez. Hamsi kafalı gerizekalı bu ülkede ne salak insanlar nefes alıyor, bu söylediğine cidden inanarak bunu yazıyor düşünsenize, bu kadar salak nasıl olabilir bir insan.

Trabzonspor forumuna girdim bitanesi şey yazmış; Beraberlik iyi sonuç lideriz, lig zaten bitti uefa'dan gelecek kararı beklicez lider olduğumuz için şampiyon ilan edilcez. Hamsi kafalı gerizekalı bu ülkede ne salak insanlar nefes alıyor, bu söylediğine cidden inanarak bunu yazıyor düşünsenize, bu kadar salak nasıl olabilir bir insan.
bu zihniyetle 1980deki sampiyonluklarla övünmeye devam eder o zibidiler

Mal oğlu mal

img_20200315_181356-jpg.74626

kameralarin önüne böyle cikmis erteleme icin neden mi var son 2-3 günde ne degisti diyor mal oglu mal

Üst Alt