SL 19/20 H:27 | Başakşehir 2-0 Alanyaspor | MS | 13 Haziran - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:27 | Başakşehir 2-0 Alanyaspor | MS | 13 Haziran

Tüm maçları kazansak ve başak ile ts de bizim mac dışındaki maçlarını kazansa 3 lü averajdan şampiyon oluyoruz..

Fakat biz başak i tek farkla yenip sene sonu başak ile ikili averaja kalırsak genel averaja kalacak iş öyle bir durumda şampiyonluğun gitme ihtimali var biraz averajda yapmak lazım..

bjk maçı çok kötü oldu. O maçı kazansak bu ikisi berabere kalmışken 1'e düşüyordu fark. Başak maçında beraberlik yeterdi belki de.

seyirci olsa kazanırdık ama sonuçta bir derbi maçıydı. o maçlarda beraberlik çok kötü skor değil.

biz bu seneyi kaybedersek ilk yarıdaki kötü performansımızdan ötürü kaybedeceğiz.

özellikle son dakikalarda galibiyeti elden kaçırdığımız konyaspor, ankaragücü ve dış sahadaki malatya maçları hemen akla geliyor. lemina'nın gol ikram ettiği iç sahadaki başakşehir maçı da var. şampiyonluk hedefleyen takım böyle hatalar yapmamalı. bu dört maçta almak üzere olduğumuz 10 puanın 3'ünü alabildik sadece.

aslında kasım-aralık-ocak aylarında lig bizim için bitti diyorduk. ama takım bir anda yükselişe geçince yarışa geri döndük. fakat ilk yarıdaki kötü performansımız sebebiyle hala dezavantajlı konumdayız.

Arkadaslar , Başaksehir 5 defa oyuncu degisikligi yapmiş,bunlarin 2 tanesi 82, daha sonra 87, 88,90+ gösteriyor, yani 4 defada yapmış gösteriyor kurallara göre 3 defafa yapabilir, maçi seyredenler yorumlayabilirmi, ben Maçkolik den gördügümü yazdim.

seyirci olsa kazanırdık ama sonuçta bir derbi maçıydı. o maçlarda beraberlik çok kötü skor değil.

biz bu seneyi kaybedersek ilk yarıdaki kötü performansımızdan ötürü kaybedeceğiz.

özellikle son dakikalarda galibiyeti elden kaçırdığımız konyaspor, ankaragücü ve dış sahadaki malatya maçları hemen akla geliyor. lemina'nın gol ikram ettiği iç sahadaki başakşehir maçı da var. şampiyonluk hedefleyen takım böyle hatalar yapmamalı. bu dört maçta almak üzere olduğumuz 10 puanın 3'ünü alabildik sadece.

aslında kasım-aralık-ocak aylarında lig bizim için bitti diyorduk. ama takım bir anda yükselişe geçince yarışa geri döndük. fakat ilk yarıdaki kötü performansımız sebebiyle hala dezavantajlı konumdayız.

zaten ana sebep o ama yine de bu kadar yaklaşmışken bjk maçına biraz daha konsantre olsak rahat kazanırdık. İkinci yarı biraz konsantre olunca çok net pozisyonlar yakalamıştık.

Arkadaslar , Başaksehir 5 defa oyuncu degisikligi yapmiş,bunlarin 2 tanesi 82, daha sonra 87, 88,90+ gösteriyor, yani 4 defada yapmış gösteriyor kurallara göre 3 defafa yapabilir, maçi seyredenler yorumlayabilirmi, ben Maçkolik den gördügümü yazdim.

Burdan bize ekmek çıkmaz gibi

P.S : profil fotoğrafın İbrahim Tatlıses Şemame klibinden bir kesit sandım ama kupayı tutuyormuş : D

Üst Alt